Sommige winkellinks zijn affiliate. Geen extra kosten.Hoe werkt dat?

Biefstuk prijzen per kg vergeleken

In oktober 2026 ligt de gemiddelde prijs voor biefstuk bij de 12 online slagers die we volgen op € 45,26 per kilo (standaard). MeatCode vergelijkt meerdere keren per week 39 producten van 12 Nederlandse online slagers.

Kiloprijzen binnen deze selectie € 17,50–€ 228,57/kg11 aanbieders35 productenLaatst bijgewerkt: 1 oktober 2026

Laagste prijs per kg per winkel

Laagste prijs per kg voor biefstuk per winkel, van alle producten op voorraad die we volgen. Bijgewerkt per winkel.
WinkelLaagste €/kgBijgewerkt
MeatForMore€ 17,50/kg1 oktober 2026
The Meatlovers€ 18,95/kg1 oktober 2026
Mastermeat€ 22,44/kg1 oktober 2026
InAMood€ 27,00/kg1 oktober 2026
Het Vleescentrum€ 27,45/kg30 september 2026
Aalvink€ 27,50/kg30 september 2026
Internetslagerij€ 35,00/kg1 oktober 2026
Beef en Steak€ 44,89/kg1 oktober 2026
Grutto€ 45,80/kg1 oktober 2026
Butchery€ 50,66/kg30 september 2026
LeJean€ 83,90/kg30 september 2026
BBQuality€ 85,71/kg1 oktober 2026
Filter:

24 producten · laagste €/kg eerst

Biefstuk reepjes  (per kilo)
4 opties

Biefstuk reepjes (per kilo)

meatformore.nlRundvleesbiefstuk

Laagste getoonde kiloprijs

Binnen de huidige selectie op MeatCode

€ 17,50–€ 18,99/kg
Productprijs: € 18,99–€ 174,99

1000-10000g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Kogelbiefstuk HEEL (per kilo)
4 opties

Kogelbiefstuk HEEL (per kilo)

meatformore.nlRundvleesbiefstuk
€ 18,50–€ 21,99/kg
Productprijs: € 21,99–€ 184,99

1000-10000g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Kogelbiefstuk GESNEDEN (per kilo)
4 opties

Kogelbiefstuk GESNEDEN (per kilo)

meatformore.nlRundvleesbiefstuk
€ 18,50–€ 21,99/kg
Productprijs: € 21,99–€ 184,99

1000-10000g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Biefstukpuntjes

Biefstukpuntjes

themeatlovers.nlRundvleesbiefstuk
€ 18,95/kg
Productprijs: € 3,79

200g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Biefstukpuntjes - 250 gram

Biefstukpuntjes - 250 gram

mastermeat.nlRundvleesbiefstuk
€ 22,44/kg
Productprijs: € 5,61

250g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Biefstukreepjes

Biefstukreepjes

inamood.nlRundvleesbiefstuk
€ 27,00/kg
Productprijs: € 13,50

500g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Runderbiefstuk
6 opties

Runderbiefstuk

hetvleescentrum.nlRundvleesbiefstuk
€ 27,45–€ 55,87/kg
Productprijs: € 5,49–€ 27,49

125-1000g

Bijgewerkt: 30-9-2026
Biefstukje 5 stuks

Biefstukje 5 stuks

aalvink.nlSpecialiteitbiefstuk
€ 27,50/kg
Productprijs: € 16,50

600g

Bijgewerkt: 30-9-2026
Gemarineerde biefstukpuntjes - 400 gram

Gemarineerde biefstukpuntjes - 400 gram

mastermeat.nlRundvleesbiefstuk
€ 27,98/kg
Productprijs: € 11,19

400g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Biefstuk

Biefstuk

aalvink.nlRundvleesbiefstuk
€ 29,50/kg
Productprijs: € 29,50

1000g

Bijgewerkt: 30-9-2026
Biefstuk - 2x 150 gram

Biefstuk - 2x 150 gram

mastermeat.nlRundvleesbiefstuk
€ 31,93/kg
Productprijs: € 9,58

300g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Kogelbiefstuk
6 opties

Kogelbiefstuk

hetvleescentrum.nlRundvleesbiefstuk
€ 32,95–€ 67,04/kg
Productprijs: € 6,59–€ 32,99

125-1000g

Bijgewerkt: 30-9-2026
Gemarineerde biefstukreepjes
4 opties

Gemarineerde biefstukreepjes

hetvleescentrum.nlRundvleesbiefstuk
€ 32,98–€ 33,16/kg
Productprijs: € 8,29–€ 32,99

250-1000g

Bijgewerkt: 30-9-2026
Kogelbiefstuk heel | hiphang | Schots

Kogelbiefstuk heel | hiphang | Schots

inamood.nlRundvleesbiefstuk
€ 34,00/kg
Productprijs: € 39,10

1100-1200g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Kogelbiefstuk

Kogelbiefstuk

inamood.nlRundvleesbiefstuk
€ 35,00/kg
Productprijs: € 35,00

1000g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Kogelbiefstuk heel I Schots
2 opties

Kogelbiefstuk heel I Schots

inamood.nlRundvleesbiefstuk
€ 35,00/kg
Productprijs: € 54,25–€ 57,75

1500-1700g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Kogelbiefstuk - 2x 150 gram

Kogelbiefstuk - 2x 150 gram

mastermeat.nlRundvleesbiefstuk
€ 35,93/kg
Productprijs: € 10,78

300g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Schotse hiphang biefstuk | portie 200 gram

Schotse hiphang biefstuk | portie 200 gram

inamood.nlRundvleesbiefstuk
€ 37,50/kg
Productprijs: € 7,50

200g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Biefstuklapjes gemarineerd vers

Biefstuklapjes gemarineerd vers

internetslagerij.nlSpecialiteitbiefstuk
€ 37,90/kg
Productprijs: € 18,95

500g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Ierse Kogelbiefstuk Heel (± 1 kg)

Ierse Kogelbiefstuk Heel (± 1 kg)

internetslagerij.nlRundvleesbiefstuk
€ 37,95/kg
Productprijs: € 37,95

1000g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Ierse Kogelbiefstuk (2 × 125 g)

Ierse Kogelbiefstuk (2 × 125 g)

internetslagerij.nlRundvleesbiefstuk
€ 38,00/kg
Productprijs: € 9,50

250g

Bijgewerkt: 1-10-2026
BBQ Biefstuk – 2 stuks

BBQ Biefstuk – 2 stuks

internetslagerij.nlRundvleesbiefstuk
€ 38,04/kg
Productprijs: € 8,75

230g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Zijlendebiefstuk

Zijlendebiefstuk

hetvleescentrum.nlRundvleesbiefstuk
€ 38,45/kg
Productprijs: € 7,69

200g

Bijgewerkt: 30-9-2026
Kogelbiefstuk Iers vers

Kogelbiefstuk Iers vers

internetslagerij.nlRundvleesbiefstuk
€ 39,75/kg
Productprijs: € 7,95

200g

Bijgewerkt: 1-10-2026

Over biefstuk

Biefstuk is een Nederlandse klassieker: snel klaar in de pan en lekker van de BBQ. Staat er bij een slager of webshop gewoon "biefstuk", dan gaat het meestal om kogelbiefstuk. Die komt uit de kogel, een deel van de bovenbil van het rund. Kogelbiefstuk is mager en stevig, met weinig vet.

Staat er "haasbiefstuk", dan komt de plak uit de ossenhaas. Dat vlees is malser en kost per kilo meestal meer dan kogelbiefstuk. Kijk dus goed welke biefstuk je vergelijkt. Verder tellen ras en herkomst mee: Ierse en Schotse biefstuk, Black Angus en Wagyu kosten meer dan standaard rundvlees. Biefstukpuntjes en biefstukreepjes zijn kleine stukjes voor de wok of de pan, handig als je het vlees toch klein snijdt.

Je koopt biefstuk als losse plakken of als heel stuk kogelbiefstuk. Een heel stuk snijd je zelf, zodat je de dikte kiest. Voor de BBQ werkt een plak van 2 tot 3 cm goed: dun genoeg om snel te garen, dik genoeg om vanbinnen rosé te blijven. Goede biefstuk is helderrood en voelt stevig aan. Omdat kogelbiefstuk zo mager is, wordt hij snel droog als je hem te lang bakt. Haal hem dus op tijd van het vuur en laat hem even rusten.

Ook interessant

BBQ Planner

Plan een complete BBQ rondom biefstuk

Bepaal portie per persoon, stel een menu samen, vergelijk de totaalprijs.

→

Veelgestelde vragen over biefstuk

Wat kost biefstuk per kilo?▾

Bij de 12 online slagers die we volgen kost biefstuk in oktober 2026 gemiddeld € 45,26 per kilo (standaard). Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijs per aanbieder.

Waar kun je biefstuk online kopen?▾

Verschillende Nederlandse online slagers verkopen biefstuk, waaronder Internetslagerij, Het Vleescentrum, InAMood, Grutto en Mastermeat. Op MeatCode vergelijk je meerdere keren per week 39 producten van 12 aanbieders. Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijzen per aanbieder.

Wat is het verschil tussen biefstuk en haasbiefstuk?▾

Gewone biefstuk is meestal kogelbiefstuk, uit de bovenbil van het rund. Haasbiefstuk komt uit de ossenhaas. Haasbiefstuk is malser en milder van smaak, kogelbiefstuk is steviger en heeft meer bite. Haasbiefstuk kost per kilo meestal meer, dus kijk goed welke van de twee een webshop verkoopt.

Hoe bak je biefstuk op de BBQ?▾

Haal de biefstuk een half uur van tevoren uit de koelkast. Gril hem boven direct, heet vuur, 2 tot 3 minuten per kant bij een plak van 2 tot 3 cm. Kogelbiefstuk is mager, dus haal hem van het rooster bij een kerntemperatuur van 54 tot 56 °C voor medium rare. Laat hem 5 minuten rusten en snijd dwars op de nerf.

Wat is Wagyu biefstuk?▾

Wagyu is een runderras uit Japan dat bekendstaat om zijn sterke marmering: veel fijn vet door het vlees. Wagyu biefstuk is daardoor malser en voller van smaak dan gewone kogelbiefstuk, en je eet er minder van. Ook kruisingen worden als Wagyu verkocht. Kijk daarom naar de herkomst en de marmeringsscore (BMS) die de webshop vermeldt.