Sommige winkellinks zijn affiliate. Geen extra kosten.Hoe werkt dat?

Procureur prijzen per kg vergeleken

In oktober 2026 ligt de gemiddelde prijs voor procureur bij de 11 online slagers die we volgen op € 19,50 per kilo (standaard), € 41,00 (iberico) en € 17,18 (duroc). MeatCode vergelijkt meerdere keren per week 32 producten van 11 Nederlandse online slagers.

Kiloprijzen binnen deze selectie € 7,60–€ 84,46/kg11 aanbieders32 productenLaatst bijgewerkt: 1 oktober 2026

Laagste prijs per kg per winkel

Laagste prijs per kg voor procureur per winkel, van alle producten op voorraad die we volgen. Bijgewerkt per winkel.
WinkelLaagste €/kgBijgewerkt
MeatForMore€ 7,60/kg1 oktober 2026
The Meat Boys€ 9,95/kg1 oktober 2026
LeJean€ 10,81/kg1 oktober 2026
Internetslagerij€ 10,95/kg1 oktober 2026
BBQuality€ 12,50/kg1 oktober 2026
Aalvink€ 13,08/kg30 september 2026
InAMood€ 14,00/kg1 oktober 2026
Mastermeat€ 20,47/kg1 oktober 2026
The Meatlovers€ 24,17/kg1 oktober 2026
Butchery€ 24,43/kg30 september 2026
Beef en Steak€ 26,63/kg1 oktober 2026
Filter:

Gemiddeld per kilo: standaard € 19,50·iberico € 41,00·duroc € 17,18

24 producten · laagste €/kg eerst

Procureur (HEEL - 2,5 KG)

Procureur (HEEL - 2,5 KG)

meatformore.nlVarkensvleesprocureur

Laagste getoonde kiloprijs

Binnen de huidige selectie op MeatCode

€ 7,60/kg
Productprijs: € 18,99

2500g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Procureur (varkensnek zonder been)
4 opties

Procureur (varkensnek zonder been)

meatformore.nlVarkensvleesprocureur
€ 8,80–€ 9,99/kg
Productprijs: € 9,99–€ 87,99

1000-10000g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Procureur | Nederlands varkensvlees
2 opties

Procureur | Nederlands varkensvlees

themeatboys.nlVarkensvleesprocureur
€ 9,95/kg
Productprijs: € 9,95–€ 19,90

1000-2000g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Varkensnek zonder been | Procureur
15 opties

Varkensnek zonder been | Procureur

lejean.nlVarkensvleesprocureur
€ 10,81–€ 11,78/kg
Productprijs: € 10,79–€ 32,39

950-2750g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Varkensprocureur

Varkensprocureur

internetslagerij.nlVarkensvleesprocureur
€ 10,95/kg
Productprijs: € 10,95

1000g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Varkens procureur rollade (1 kilo)

Varkens procureur rollade (1 kilo)

meatformore.nlVarkensvleesprocureur
€ 10,99/kg
Productprijs: € 10,99

1000g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Procureur
11 opties

Procureur

bbquality.nlVarkensvleesprocureur
€ 12,50/kg
Productprijs: € 10,00–€ 33,75

800-2700g

Bijgewerkt: 1-10-2026
procureurlap gekruid 5 stuks

procureurlap gekruid 5 stuks

aalvink.nlSpecialiteitprocureur
€ 13,08/kg
Productprijs: € 8,50

650g

Bijgewerkt: 30-9-2026
Procureur | aan ’t stuk
2 opties

Procureur | aan ’t stuk

inamood.nlVarkensvleesprocureur
€ 14,00/kg
Productprijs: € 19,25–€ 36,75

1250-2750g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Procureurlapje
2 opties

Procureurlapje

bbquality.nlVarkensvleesprocureur
€ 15,00/kg
Productprijs: € 3,75

250g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Procureurlapjes gourmet vers

Procureurlapjes gourmet vers

internetslagerij.nlSpecialiteitprocureur
€ 15,00/kg
Productprijs: € 7,50

500g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Procureur Heyde Hoeve
9 opties

Procureur Heyde Hoeve

bbquality.nlVarkensvleesprocureur
€ 15,50/kg
Productprijs: € 15,50–€ 40,30

1000-2600g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Duroc Varkensprocureur – Heyde Hoeve
3 opties

Duroc Varkensprocureur – Heyde Hoeve

internetslagerij.nlVarkensvleesprocureur
€ 15,71–€ 15,95/kg
Productprijs: € 15,95–€ 18,85

1000-1200g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Procureur half | Heyde Hoeve Duroc
3 opties

Procureur half | Heyde Hoeve Duroc

inamood.nlVarkensvleesprocureur
€ 17,00/kg
Productprijs: € 16,15–€ 19,55

900-1200g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Barbecue procureurlappen 10 st.

Barbecue procureurlappen 10 st.

internetslagerij.nlVarkensvleesprocureur
€ 17,50/kg
Productprijs: € 17,50

1000g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Procureur lapjes | Heyde Hoeve Duroc

Procureur lapjes | Heyde Hoeve Duroc

inamood.nlSpecialiteitprocureur
€ 18,00/kg
Productprijs: € 13,50

750g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Procureur lapjes gekruid | Heyde Hoeve Duroc

Procureur lapjes gekruid | Heyde Hoeve Duroc

inamood.nlSpecialiteitprocureur
€ 18,00/kg
Productprijs: € 13,50

750g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Gemarineerde procureursteak - 2x 150 gram

Gemarineerde procureursteak - 2x 150 gram

mastermeat.nlVarkensvleesprocureur
€ 20,47/kg
Productprijs: € 6,14

300g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Iberico Procureur Spanje
3 opties

Iberico Procureur Spanje

themeatlovers.nlVarkensvleesprocureur
€ 24,17–€ 25,04/kg
Productprijs: € 23,79–€ 27,79

950-1150g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Procureur Livar
10 opties

Procureur Livar

butchery.nlSpecialiteitprocureur
€ 24,43–€ 25,13/kg
Productprijs: € 26,39–€ 67,19

1000-2800g

Bijgewerkt: 30-9-2026
Procureur Duke of Berkshire
4 opties

Procureur Duke of Berkshire

butchery.nlSpecialiteitprocureur
€ 24,72–€ 24,88/kg
Productprijs: € 33,59–€ 40,79

1300-1700g

Bijgewerkt: 30-9-2026
Gekruide procureurrollade Livar

Gekruide procureurrollade Livar

butchery.nlSpecialiteitprocureur
€ 24,77/kg
Productprijs: € 38,39

1500-1600g

Bijgewerkt: 30-9-2026
Ibérico nek | Ibérico procureur
11 opties

Ibérico nek | Ibérico procureur

lejean.nlVarkensvleesprocureur
€ 25,83–€ 27,15/kg
Productprijs: € 16,79–€ 44,79

650-1650g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Livar Procureur zonder been
12 opties

Livar Procureur zonder been

beefensteak.nlVarkensvleesprocureur
€ 26,63–€ 26,71/kg
Productprijs: € 34,69–€ 77,29

1300-2900g

Bijgewerkt: 1-10-2026

Over procureur

Procureur, ook wel varkensnek of varkensprocureur, is het stuk tussen de kop en de rug van het varken. Het vlees is doorregen met vet en blijft daardoor sappig, ook als je het lang gaart. Daarom is procureur een vaste keus voor pulled pork. In plakken op de grill werkt het net zo goed.

Je koopt procureur in verschillende vormen: als hele procureur zonder bot, als halve, als procureurlapjes (naturel of gekruid), als procureursteaks of als rollade. Bij gekruide lapjes betaal je de marinade per kilo mee. Wil je zelf kruiden, koop dan naturel.

De kiloprijs hangt vooral af van het varken. Rassen en labels als Duroc, Livar, Iberico, Mangalitza en Duke of Berkshire kosten meer dan standaard Nederlands varkensvlees. De meeste van die rassen staan bekend om meer vet door het vlees, en dat proef je. Vergelijk daarom steeds dezelfde vorm en hetzelfde ras: een hele procureur met een hele procureur, lapjes met lapjes.

Maak je pulled pork, koop dan een hele of halve procureur. Tijdens de lange garing verliest het vlees flink wat gewicht, dus reken ruim. Voor een snelle BBQ-avond zijn lapjes of steaks handiger: die liggen in een paar minuten klaar.

Ook interessant

BBQ Planner

Plan een complete BBQ rondom procureur

Bepaal portie per persoon, stel een menu samen, vergelijk de totaalprijs.

→

Veelgestelde vragen over procureur

Wat kost procureur per kilo?▾

Bij de 11 online slagers die we volgen kost procureur in oktober 2026 gemiddeld € 19,50 per kilo (standaard), € 41,00 (iberico) en € 17,18 (duroc). Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijs per aanbieder.

Waar kun je procureur online kopen?▾

Verschillende Nederlandse online slagers verkopen procureur, waaronder Butchery, Internetslagerij, InAMood, BBQuality en MeatForMore. Op MeatCode vergelijk je meerdere keren per week 32 producten van 11 aanbieders. Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijzen per aanbieder.

Hoe kruid je procureur?▾

Voor een hele procureur werkt een droge rub goed: zout, peper, paprikapoeder, bruine suiker, knoflookpoeder en uienpoeder. Wrijf het vlees een paar uur van tevoren in, of de avond ervoor, zodat het zout kan intrekken. Voor lapjes en steaks zijn zout en peper genoeg, eventueel met wat tijm of rozemarijn. Gekruide lapjes uit de webshop kunnen zo op de grill.

Hoe bereid je procureur op de BBQ?▾

Er zijn twee manieren. Een hele procureur gaar je low & slow: indirect op 110 tot 120 °C, tot een kerntemperatuur van 92 tot 95 °C. Dan valt het vlees uit elkaar en kun je het pullen. Reken op een lange dag. Lapjes en steaks leg je kort boven direct vuur, een paar minuten per kant tot ze gaar zijn. Door het vet in de nek blijven ze sappig.

Wat is het verschil tussen procureur en Boston butt?▾

Procureur is de nek van het varken. Boston butt is de Amerikaanse naam voor het bovenste deel van de schouder, waar de nek in zit. Een Boston butt is dus een groter stuk en wordt vaak met bot verkocht. Voor pulled pork werken ze allebei.