Sommige winkellinks zijn affiliate. Geen extra kosten.Hoe werkt dat?

Ossenhaas prijzen per kg vergeleken

In oktober 2026 ligt de gemiddelde prijs voor ossenhaas bij de 12 online slagers die we volgen op € 78,01 per kilo (standaard), € 259,92 (wagyu) en € 100,96 (black angus). MeatCode vergelijkt meerdere keren per week 81 producten van 12 Nederlandse online slagers.

Kiloprijzen binnen deze selectie € 29,00–€ 499,12/kg12 aanbieders72 productenLaatst bijgewerkt: 1 oktober 2026

Laagste prijs per kg per winkel

Laagste prijs per kg voor ossenhaas per winkel, van alle producten op voorraad die we volgen. Bijgewerkt per winkel.
WinkelLaagste €/kgBijgewerkt
InAMood€ 23,33/kg1 oktober 2026
BBQuality€ 34,00/kg1 oktober 2026
Internetslagerij€ 37,95/kg1 oktober 2026
The Meat Boys€ 44,00/kg1 oktober 2026
The Meatlovers€ 44,95/kg1 oktober 2026
Mastermeat€ 49,97/kg1 oktober 2026
Het Vleescentrum€ 50,00/kg30 september 2026
MeatForMore€ 50,00/kg1 oktober 2026
LeJean€ 53,67/kg1 oktober 2026
Butchery€ 53,98/kg30 september 2026
Beef en Steak€ 62,99/kg1 oktober 2026
Grutto€ 93,44/kg1 oktober 2026
Filter:

Gemiddeld per kilo: standaard € 78,01·wagyu € 259,92·black angus € 100,96

24 producten · laagste €/kg eerst

Ossenhaas | reepjes

Ossenhaas | reepjes

inamood.nlRundvleesossenhaas

Laagste getoonde kiloprijs

Binnen de huidige selectie op MeatCode

€ 29,00/kg
Productprijs: € 29,00

1000g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Ossenhaas | puntjes

Ossenhaas | puntjes

inamood.nlRundvleesossenhaas
€ 30,95/kg
Productprijs: € 32,50

1050g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Ossenhaaspuntjes
2 opties

Ossenhaaspuntjes

bbquality.nlRundvleesossenhaas
€ 34,00/kg
Productprijs: € 8,50–€ 9,00

250g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Wildrundvlees ossenhaaspuntjes
2 opties

Wildrundvlees ossenhaaspuntjes

bbquality.nlRundvleesossenhaas
€ 35,00/kg
Productprijs: € 8,75

250g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Ossenhaaspuntjes

Ossenhaaspuntjes

internetslagerij.nlRundvleesossenhaas
€ 37,95/kg
Productprijs: € 37,95

1000g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Angus ossenhaaspuntjes La Finca Uruguay
2 opties

Angus ossenhaaspuntjes La Finca Uruguay

bbquality.nlRundvleesossenhaas
€ 38,00/kg
Productprijs: € 9,50

250g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Ossenhaas | Grasgevoerd rundvlees | Brazilië

Ossenhaas | Grasgevoerd rundvlees | Brazilië

themeatboys.nlRundvleesossenhaas
€ 44,00/kg
Productprijs: € 88,00

2000g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Ossenhaaspuntjes Angus

Ossenhaaspuntjes Angus

themeatlovers.nlRundvleesossenhaas
€ 44,95/kg
Productprijs: € 8,99

200g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Black Angus ossenhaaspuntjes El Rancho Uruguay
2 opties

Black Angus ossenhaaspuntjes El Rancho Uruguay

bbquality.nlRundvleesossenhaas
€ 46,00/kg
Productprijs: € 11,50

250g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Ossenhaas - 2x 150 gram

Ossenhaas - 2x 150 gram

mastermeat.nlRundvleesossenhaas
€ 49,97/kg
Productprijs: € 14,99

300g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Ossenhaas (per kg)
4 opties

Ossenhaas (per kg)

meatformore.nlRundvleesossenhaas
€ 50,00–€ 54,99/kg
Productprijs: € 54,99–€ 499,95

1000-10000g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Hele ossenhaas (ca. 2 kg)

Hele ossenhaas (ca. 2 kg)

hetvleescentrum.nlRundvleesossenhaas
€ 50,00/kg
Productprijs: € 99,99

2000g

Bijgewerkt: 30-9-2026
Ossenhaas Uruguay Diepvries
6 opties

Ossenhaas Uruguay Diepvries

lejean.nlRundvleesossenhaas
€ 53,67–€ 53,92/kg
Productprijs: € 56,35–€ 70,09

1050-1300g

Bijgewerkt: 30-9-2026
Ossenhaaspuntjes Blonde Aquitaine

Ossenhaaspuntjes Blonde Aquitaine

butchery.nlRundvleesossenhaas
€ 53,98/kg
Productprijs: € 26,99

500g

Bijgewerkt: 30-9-2026
Gemarineerde ossenhaas puntjes
4 opties

Gemarineerde ossenhaas puntjes

hetvleescentrum.nlRundvleesossenhaas
€ 54,98–€ 55,96/kg
Productprijs: € 13,99–€ 54,99

250-1000g

Bijgewerkt: 30-9-2026
Ossenhaas | aan ’t stuk
2 opties

Ossenhaas | aan ’t stuk

inamood.nlRundvleesossenhaas
€ 55,00/kg
Productprijs: € 52,25–€ 57,75

900-1100g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Ossenhaas Nieuw-Zeeland
7 opties

Ossenhaas Nieuw-Zeeland

lejean.nlRundvleesossenhaas
€ 55,00–€ 55,17/kg
Productprijs: € 79,75–€ 96,55

1450-1750g

Bijgewerkt: 30-9-2026
Ossenhaas heel zonder ketting
2 opties

Ossenhaas heel zonder ketting

bbquality.nlRundvleesossenhaas
€ 59,50/kg
Productprijs: € 95,20–€ 101,15

1600-1700g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Ossenhaas
5 opties

Ossenhaas

hetvleescentrum.nlRundvleesossenhaas
€ 59,93–€ 59,99/kg
Productprijs: € 8,99–€ 59,99

150-1000g

Bijgewerkt: 30-9-2026
Ossenhaas tournedos

Ossenhaas tournedos

inamood.nlRundvleesossenhaas
€ 60,00/kg
Productprijs: € 60,00

1000g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Wildrundvlees tournedos
2 opties

Wildrundvlees tournedos

bbquality.nlRundvleestournedos
€ 60,00/kg
Productprijs: € 9,00

150g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Zuid-Amerikaanse Ossenhaas Heel
7 opties

Zuid-Amerikaanse Ossenhaas Heel

beefensteak.nlRundvleesossenhaas
€ 62,99–€ 63,00/kg
Productprijs: € 69,29–€ 125,99

1100-2000g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Ossenhaas Heel Brazilië Gras
6 opties

Ossenhaas Heel Brazilië Gras

themeatlovers.nlRundvleesossenhaas
€ 66,85–€ 68,14/kg
Productprijs: € 84,99–€ 116,99

1250-1750g

Bijgewerkt: 1-10-2026
Angus ossenhaas heel zonder ketting La Finca Uruguay
3 opties

Angus ossenhaas heel zonder ketting La Finca Uruguay

bbquality.nlRundvleesossenhaas
€ 67,95/kg
Productprijs: € 101,93–€ 115,52

1500-1700g

Bijgewerkt: 1-10-2026

Over ossenhaas

Ossenhaas is de malste snit van het rund. De spier ligt aan de binnenkant van de lende, langs de ruggengraat, en doet bijna geen werk. Daardoor is het vlees zacht en mager, met een milde smaak. Een rund heeft er maar twee.

De kiloprijs van ossenhaas loopt ver uiteen. Dat komt vooral door drie dingen. Het eerste is welk deel je koopt: een hele ossenhaas, het middenstuk (chateaubriand), tournedos en ossenhaaspuntjes zijn verschillende producten. Puntjes en reepjes komen van de dunne staart en uit wat overblijft als de slager de haas schoonmaakt. Die kosten per kilo vaak een stuk minder dan tournedos of een heel middenstuk. Het tweede is het ras: Black Angus, grasgevoerd rund en Wagyu kosten meer dan standaard rundvlees. Het derde is de herkomst, zoals Uruguay, Argentinië, Ierland, Australië of Nieuw-Zeeland.

Koop je een hele ossenhaas, kijk dan wat er nog aan zit. Aan een ongepareerde haas zitten vaak nog de ketting (de smalle zijspier) en het vlies. Die snijd je er zelf af, dus je houdt minder vlees over dan je betaalt. Bij Wagyu zie je vaak een marmeringsscore (BMS) of een Japanse graad als A5: hoe hoger, hoe meer vet door het vlees. Vergelijk daarom steeds dezelfde soort: puntjes met puntjes, tournedos met tournedos.

Ook interessant

BBQ Planner

Plan een complete BBQ rondom ossenhaas

Bepaal portie per persoon, stel een menu samen, vergelijk de totaalprijs.

→

Veelgestelde vragen over ossenhaas

Wat kost ossenhaas per kilo?▾

Bij de 12 online slagers die we volgen kost ossenhaas in oktober 2026 gemiddeld € 78,01 per kilo (standaard), € 259,92 (wagyu) en € 100,96 (black angus). Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijs per aanbieder.

Waar kun je ossenhaas online kopen?▾

Verschillende Nederlandse online slagers verkopen ossenhaas, waaronder The Meatlovers, BBQuality, Butchery, InAMood en Internetslagerij. Op MeatCode vergelijk je meerdere keren per week 81 producten van 12 aanbieders. Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijzen per aanbieder.

Wat is het verschil tussen ossenhaas, tournedos en haasbiefstuk?▾

Het is allemaal ossenhaas, alleen anders gesneden. Tournedos is een dikke, ronde plak uit het midden van de haas. Haasbiefstuk is een dunnere plak van dezelfde haas. Chateaubriand is een dik stuk uit het midden, genoeg voor twee personen. Een hele ossenhaas snijd je zelf op maat.

Wat zijn ossenhaaspuntjes?▾

Ossenhaaspuntjes zijn kleine stukjes ossenhaas, vaak van de dunne staart of wat overblijft als de slager de haas schoonmaakt. Het is hetzelfde malse vlees, alleen in ongelijke stukjes. Ze zijn goed voor de wok, stroganoff of spiesjes, waar de vorm niet uitmaakt. Per kilo kosten ze vaak minder dan tournedos of een heel middenstuk.

Hoe bereid je een hele ossenhaas?▾

Haal de ossenhaas een half uur van tevoren uit de koelkast en snijd het vlies eraf. Schroei hem rondom dicht in een hete pan of boven direct vuur op de BBQ. Gaar hem daarna in de oven of indirect op de BBQ tot een kerntemperatuur van 54 tot 56 °C voor medium rare. Laat hem 10 minuten rusten voor je hem aansnijdt.