Sommige winkellinks zijn affiliate. Geen extra kosten.Hoe werkt dat?

Nu uitgelicht

Onze selectie uit wat de slagers nu zelf in de etalage zetten.

We checken de aanbiedingen meerdere keren per dag.

ENTRECOTE HOLSTEIN DRY AGED

ENTRECOTE HOLSTEIN DRY AGED

internetslagerij.nlRundvleesentrecote
€ 63,20/kg
Productprijs: € 15,80

250g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Verse klasse A kipfilet - (per kg)

Verse klasse A kipfilet - (per kg)

meatformore.nlKipkipfilet
€ 8,49/kg
Productprijs: € 8,49

1000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Angus picanha steak
2 opties

Angus picanha steak

bbquality.nlRundvleespicanha
€ 62,50/kg
Productprijs: € 12,50

200g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye Simmentaler
7 opties

Ribeye Simmentaler

butchery.nlRundvleesribeye
€ 66,09–€ 67,18/kg
Productprijs: € 14,95–€ 23,99

225-375g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Kippendijen - (per kg)

Kippendijen - (per kg)

meatformore.nlKipkippendij
€ 8,49/kg
Productprijs: € 8,49

1000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
RIBEYE HOLSTEIN DRY AGED
2 opties

RIBEYE HOLSTEIN DRY AGED

internetslagerij.nlRundvleesribeye
€ 81,33–€ 82,40/kg
Productprijs: € 20,60–€ 24,40

250-300g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Schweinehaxe Livar (rauw)
3 opties

Schweinehaxe Livar (rauw)

butchery.nlSpecialiteit
€ 12,79–€ 12,92/kg
Productprijs: € 17,84–€ 23,99

1500-2000g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Picanha Tierno
8 opties

Picanha Tierno

bbquality.nlRundvleespicanha
€ 40,00/kg
Productprijs: € 48,00–€ 88,00

1200-2200g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Procureur (HEEL - 2,5 KG)

Procureur (HEEL - 2,5 KG)

meatformore.nlVarkensvleesprocureur
€ 7,60/kg
Productprijs: € 18,99

2500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
RIBEYE HEEL HOLSTEIN DRY AGED

RIBEYE HEEL HOLSTEIN DRY AGED

internetslagerij.nlRundvleesribeye
€ 77,20/kg
Productprijs: € 46,40

601g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Gepekelde partyham Livar (rauw)
6 opties

Gepekelde partyham Livar (rauw)

butchery.nlSpecialiteit
€ 25,26–€ 26,17/kg
Productprijs: € 30,59–€ 59,99

1250-2500g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Bavette/maanvlees Tierno
14 opties

Bavette/maanvlees Tierno

bbquality.nlRundvleesbavette
€ 40,00/kg
Productprijs: € 40,00–€ 92,00

1000-2300g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Côte de boeuf-Rib Roast XXL
2 opties

Côte de boeuf-Rib Roast XXL

internetslagerij.nlRundvleescôte-de-boeuf
€ 50,00–€ 52,00/kg
Productprijs: € 130,00–€ 250,00

2500-5000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye
4 opties

Ribeye

meatformore.nlRundvleesribeye
€ 22,99–€ 25,99/kg
Productprijs: € 25,99–€ 229,90

1000-10000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Bavette rollade
11 opties

Bavette rollade

bbquality.nlRundvleesbavette
€ 55,00/kg
Productprijs: € 27,50–€ 82,50

500-1500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ossenhaas Iers Vers
2 opties

Ossenhaas Iers Vers

internetslagerij.nlRundvleesossenhaas
€ 70,00/kg
Productprijs: € 35,00–€ 70,00

500-1000g

Bijgewerkt: 3-10-2026