NL
|
EN
Home
Producten
Uitgelicht
Mijn setup
BBQ Planner
Favorieten
NL
|
EN
Sommige winkellinks zijn affiliate. Geen extra kosten.
Sommige links naar winkels leveren ons commissie op. Voor jou kost het niks extra.
Hoe werkt dat?
Producten bekijken
Filters
2
Zoeken
Categorie
Alle categorieën
Rundvlees
Kip
Vis
Wild
Lamsvlees
Biologisch
Varkensvlees
Gevogelte
Bewerkt
Specialiteit
Kalkoen
Kalfsvlees
Vleessoort
(24)
Alle soorten
bacon
boston-butt
braadworst
buikspek
burger
entrecote
gehakt
iberico
karbonade
procureur
pulled-pork
ribeye
rookworst
saucijs
schnitzel
spareribs
spek
speklap
t-bone
tomahawk
varkensfilet
varkenshaas
varkensnek
worst
Winkel
Alle winkels
aalvink.nl
bbquality.nl
beefensteak.nl
butchery.nl
grutto.com
hetvleescentrum.nl
inamood.nl
internetslagerij.nl
lejean.nl
mastermeat.nl
meatformore.nl
themeatboys.nl
themeatlovers.nl
Sorteren op
Onze keuze
Recent bijgewerkt
Meest onder gemiddeld
Prijs: laag naar hoog
Prijs: hoog naar laag
Prijs/kg: laag naar hoog
Prijs/kg: hoog naar laag
Naam: A-Z
Naam: Z-A
Toon ook uitverkocht
Filters wissen
Filters
(2)
Categorie
Alle categorieën
Rundvlees
Kip
Vis
Wild
Lamsvlees
Biologisch
Varkensvlees
Gevogelte
Bewerkt
Specialiteit
Kalkoen
Kalfsvlees
Vleessoort
(24)
Alle soorten
bacon
boston-butt
braadworst
buikspek
burger
entrecote
gehakt
iberico
karbonade
procureur
pulled-pork
ribeye
rookworst
saucijs
schnitzel
spareribs
spek
speklap
t-bone
tomahawk
varkensfilet
varkenshaas
varkensnek
worst
Winkel
Alle winkels
aalvink.nl
bbquality.nl
beefensteak.nl
butchery.nl
grutto.com
hetvleescentrum.nl
inamood.nl
internetslagerij.nl
lejean.nl
mastermeat.nl
meatformore.nl
themeatboys.nl
themeatlovers.nl
Sorteren op
Onze keuze
Recent bijgewerkt
Meest onder gemiddeld
Prijs: laag naar hoog
Prijs: hoog naar laag
Prijs/kg: laag naar hoog
Prijs/kg: hoog naar laag
Naam: A-Z
Naam: Z-A
Toon ook uitverkocht
Filters wissen
Toepassen
Toont 1-4 van 4 producten
Kiloprijzen binnen deze selectie: € 22,63–€ 28,13/kg
Speklap
grutto.com
Varkensvlees
speklap
€ 26,50/kg
Productprijs:
€ 7,95
300g
Ribkarbonade
grutto.com
Varkensvlees
karbonade
€ 22,63/kg
Productprijs:
€ 9,05
400g
Varkenskarbonade
grutto.com
Varkensvlees
karbonade
€ 25,63/kg
Productprijs:
€ 10,25
400g
Schnitzel
grutto.com
Varkensvlees
schnitzel
€ 28,13/kg
Productprijs:
€ 6,75
240g