NL
|
EN
Home
Producten
Uitgelicht
Mijn setup
BBQ Planner
Favorieten
NL
|
EN
Sommige winkellinks zijn affiliate. Geen extra kosten.
Sommige links naar winkels leveren ons commissie op. Voor jou kost het niks extra.
Hoe werkt dat?
Producten bekijken
Toont 1-5 van 5 producten
Kiloprijzen binnen deze selectie: € 44,95–€ 61,20/kg
Kalfsentrecôte (200 gram)
hetvleescentrum.nl
Kalfsvlees
kalfsentrecote
€ 44,95/kg
Productprijs:
€ 8,99
200g
Kalfshaas steak (150 gram)
hetvleescentrum.nl
Kalfsvlees
kalfshaas
€ 49,93/kg
Productprijs:
€ 7,49
150g
Kalfsschnitzel
hetvleescentrum.nl
Kalfsvlees
schnitzel
€ 61,20/kg
Productprijs:
€ 9,18
150g
Kalfs rib-eye steak (200 gram)
hetvleescentrum.nl
Kalfsvlees
ribeye
€ 49,95/kg
Productprijs:
€ 9,99
200g
Kalfskoteletten
hetvleescentrum.nl
Kalfsvlees
kalfskotelet
€ 8,29
Filters
2
Zoeken
Categorie
Alle categorieën
Rundvlees
Kip
Vis
Wild
Lamsvlees
Biologisch
Varkensvlees
Gevogelte
Bewerkt
Specialiteit
Kalkoen
Kalfsvlees
Vleessoort
(14)
Alle soorten
biefstuk
burger
kalfsentrecote
kalfsgehakt
kalfshaas
kalfskotelet
kalfsmuis
picanha
ribeye
schnitzel
spareribs
t-bone
worst
zwezerik
Winkel
Alle winkels
aalvink.nl
bbquality.nl
beefensteak.nl
butchery.nl
grutto.com
hetvleescentrum.nl
inamood.nl
internetslagerij.nl
lejean.nl
mastermeat.nl
meatformore.nl
themeatboys.nl
themeatlovers.nl
Sorteren op
Onze keuze
Recent bijgewerkt
Meest onder gemiddeld
Prijs: laag naar hoog
Prijs: hoog naar laag
Prijs/kg: laag naar hoog
Prijs/kg: hoog naar laag
Naam: A-Z
Naam: Z-A
Toon ook uitverkocht
Filters wissen
Filters
(2)
Categorie
Alle categorieën
Rundvlees
Kip
Vis
Wild
Lamsvlees
Biologisch
Varkensvlees
Gevogelte
Bewerkt
Specialiteit
Kalkoen
Kalfsvlees
Vleessoort
(14)
Alle soorten
biefstuk
burger
kalfsentrecote
kalfsgehakt
kalfshaas
kalfskotelet
kalfsmuis
picanha
ribeye
schnitzel
spareribs
t-bone
worst
zwezerik
Winkel
Alle winkels
aalvink.nl
bbquality.nl
beefensteak.nl
butchery.nl
grutto.com
hetvleescentrum.nl
inamood.nl
internetslagerij.nl
lejean.nl
mastermeat.nl
meatformore.nl
themeatboys.nl
themeatlovers.nl
Sorteren op
Onze keuze
Recent bijgewerkt
Meest onder gemiddeld
Prijs: laag naar hoog
Prijs: hoog naar laag
Prijs/kg: laag naar hoog
Prijs/kg: hoog naar laag
Naam: A-Z
Naam: Z-A
Toon ook uitverkocht
Filters wissen
Toepassen