Sommige winkellinks zijn affiliate. Geen extra kosten.Hoe werkt dat?

Pulled pork prijzen per kg vergeleken

In oktober 2026 ligt de gemiddelde prijs voor pulled pork bij de 11 online slagers die we volgen op € 23,13 per kilo (standaard), € 38,96 (iberico) en € 16,82 (duroc). MeatCode vergelijkt meerdere keren per week 53 producten van 11 Nederlandse online slagers.

Kiloprijzen binnen deze selectie € 7,60–€ 129,98/kg11 aanbieders37 productenLaatst bijgewerkt: 3 oktober 2026

Laagste prijs per kg per winkel

Laagste prijs per kg voor pulled pork per winkel, van alle producten op voorraad die we volgen. Bijgewerkt per winkel.
WinkelLaagste €/kgBijgewerkt
MeatForMore€ 7,60/kg3 oktober 2026
Aalvink€ 9,50/kg3 oktober 2026
LeJean€ 9,90/kg3 oktober 2026
The Meat Boys€ 9,95/kg3 oktober 2026
Internetslagerij€ 10,95/kg3 oktober 2026
BBQuality€ 12,50/kg3 oktober 2026
InAMood€ 14,00/kg3 oktober 2026
Beef en Steak€ 14,27/kg3 oktober 2026
Butchery€ 18,34/kg2 oktober 2026
Mastermeat€ 20,47/kg3 oktober 2026
The Meatlovers€ 24,17/kg3 oktober 2026
Filter:

Gemiddeld per kilo: standaard € 23,13·iberico € 38,96·duroc € 16,82

24 producten · laagste €/kg eerst

Procureur (HEEL - 2,5 KG)

Procureur (HEEL - 2,5 KG)

meatformore.nlVarkensvleesprocureur

Laagste getoonde kiloprijs

Binnen de huidige selectie op MeatCode

€ 7,60/kg
Productprijs: € 18,99

2500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Procureur (varkensnek zonder been)
4 opties

Procureur (varkensnek zonder been)

meatformore.nlVarkensvleesprocureur
€ 8,80–€ 9,99/kg
Productprijs: € 9,99–€ 87,99

1000-10000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Boston Butt
2 opties

Boston Butt

aalvink.nlVarkensvleesboston-butt
€ 9,50/kg
Productprijs: € 28,50–€ 33,25

3000-3500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Varkens Boston butt
21 opties

Varkens Boston butt

lejean.nlVarkensvleesboston-butt
€ 9,90–€ 9,93/kg
Productprijs: € 55,45–€ 79,45

5600-8000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Procureur | Nederlands varkensvlees
2 opties

Procureur | Nederlands varkensvlees

themeatboys.nlVarkensvleesprocureur
€ 9,95/kg
Productprijs: € 9,95–€ 19,90

1000-2000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Varkensnek zonder been | Procureur
15 opties

Varkensnek zonder been | Procureur

lejean.nlVarkensvleesprocureur
€ 10,81–€ 11,78/kg
Productprijs: € 10,79–€ 32,39

950-2750g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Varkensprocureur

Varkensprocureur

internetslagerij.nlVarkensvleesprocureur
€ 10,95/kg
Productprijs: € 10,95

1000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Varkens procureur rollade (1 kilo)

Varkens procureur rollade (1 kilo)

meatformore.nlVarkensvleesprocureur
€ 10,99/kg
Productprijs: € 10,99

1000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Procureur
16 opties

Procureur

bbquality.nlVarkensvleesprocureur
€ 12,50/kg
Productprijs: € 10,00–€ 36,25

800-2900g

Bijgewerkt: 3-10-2026
procureurlap gekruid 5 stuks

procureurlap gekruid 5 stuks

aalvink.nlSpecialiteitprocureur
€ 13,08/kg
Productprijs: € 8,50

650g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Boston butt
12 opties

Boston butt

bbquality.nlVarkensvleesboston-butt
€ 13,50/kg
Productprijs: € 41,85–€ 60,75

3100-4500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Boston butt Heyde Hoeve
3 opties

Boston butt Heyde Hoeve

bbquality.nlVarkensvleesboston-butt
€ 13,50/kg
Productprijs: € 55,35–€ 63,45

4100-4700g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Procureur | aan ’t stuk
2 opties

Procureur | aan ’t stuk

inamood.nlVarkensvleesprocureur
€ 14,00/kg
Productprijs: € 19,25–€ 36,75

1250-2750g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Boston Butt (Basic Premium)
5 opties

Boston Butt (Basic Premium)

beefensteak.nlVarkensvleesboston-butt
€ 14,27/kg
Productprijs: € 35,68–€ 49,96

2500-3500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Procureurlapje
2 opties

Procureurlapje

bbquality.nlVarkensvleesprocureur
€ 15,00/kg
Productprijs: € 3,75

250g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Procureurlapjes gourmet vers

Procureurlapjes gourmet vers

internetslagerij.nlSpecialiteitprocureur
€ 15,00/kg
Productprijs: € 7,50

500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Procureur Heyde Hoeve
9 opties

Procureur Heyde Hoeve

bbquality.nlVarkensvleesprocureur
€ 15,50/kg
Productprijs: € 15,50–€ 40,30

1000-2600g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Livar Boston Butt
4 opties

Livar Boston Butt

beefensteak.nlVarkensvleesboston-butt
€ 16,00/kg
Productprijs: € 51,99–€ 63,99

3250-4000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Barbecue procureurlappen 10 st.

Barbecue procureurlappen 10 st.

internetslagerij.nlVarkensvleesprocureur
€ 17,50/kg
Productprijs: € 17,50

1000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Boston butt Livar
18 opties

Boston butt Livar

butchery.nlSpecialiteitboston-butt
€ 18,34–€ 18,94/kg
Productprijs: € 44,99–€ 121,49

2250-6750g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Gemarineerde procureursteak - 2x 150 gram

Gemarineerde procureursteak - 2x 150 gram

mastermeat.nlVarkensvleesprocureur
€ 20,47/kg
Productprijs: € 6,14

300g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Pulled Pork 1 kg

Pulled Pork 1 kg

internetslagerij.nlVarkensvleespulled-pork
€ 20,50/kg
Productprijs: € 20,50

1000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Pulled pork kant en klaar per kilo
2 opties

Pulled pork kant en klaar per kilo

bbquality.nlVarkensvleespulled-pork
€ 22,50/kg
Productprijs: € 22,50–€ 23,50

1000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Boston butt Duke of Berkshire
6 opties

Boston butt Duke of Berkshire

butchery.nlSpecialiteitboston-butt
€ 22,71–€ 23,04/kg
Productprijs: € 60,49–€ 87,99

2500-4000g

Bijgewerkt: 2-10-2026

Over pulled pork

Pulled pork is varkensvlees uit de schouder of nek (Boston butt) dat 10 tot 14 uur low & slow gegaard wordt tot het uit elkaar valt onder twee vorken. Een van de eenvoudigste BBQ-recepten qua techniek, maar wel een lange cook. De vetdooradering in de schouder smelt tijdens het garen en geeft het vlees zijn karakteristieke sappigheid.

De prijs per kilo voor pulled pork (rauwe schouder of nek) verschilt sterk per kwaliteit. Premium varianten zoals Iberico, Duroc, Livar of biologische varianten kosten duidelijk meer dan standaard varkensvlees. Sommige slagers verkopen ook kant-en-klaar gegaarde pulled pork in vacuümzakken; dat kost meer per kilo, maar scheelt 12 uur werk. Bekijk de actuele prijzen hierboven voor de huidige kiloprijs per variant.

Let bij het kopen op gewicht (3 tot 5 kilo per stuk is gangbaar voor 8 tot 12 personen), de aanwezigheid van een vetkap (graag) en of het bot er nog in zit. Bone-in pulled pork heeft meer smaak en gaat moeilijker droog koken; bone-out is makkelijker te plannen omdat de gaartijd voorspelbaarder is. Reken op ongeveer 30 tot 40% verlies door verdamping en bot, dus 1 kilo rauw = 600 tot 700 gram gepulld product.

Lees ook

Ook interessant

BBQ Planner

Plan een complete BBQ rondom pulled pork

Bepaal portie per persoon, stel een menu samen, vergelijk de totaalprijs.

→

Veelgestelde vragen over pulled pork

Wat kost pulled pork per kilo?▾

Bij de 11 online slagers die we volgen kost pulled pork in oktober 2026 gemiddeld € 23,13 per kilo (standaard), € 38,96 (iberico) en € 16,82 (duroc). Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijs per aanbieder.

Waar kun je pulled pork online kopen?▾

Verschillende Nederlandse online slagers verkopen pulled pork, waaronder Butchery, BBQuality, Internetslagerij, InAMood en Beef en Steak. Op MeatCode vergelijk je meerdere keren per week 53 producten van 11 aanbieders. Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijzen per aanbieder.

Hoe lang duurt pulled pork op de smoker?▾

Reken op 1 tot 1,5 uur per pond (450 g) bij 110–120 °C. Een schouder van 4 kilo doet er meestal 10 tot 14 uur over. Belangrijker dan tijd is kerntemperatuur en feel: rond 92–95 °C en wanneer een sonde zacht door het vlees glijdt, is de cook klaar. Laat minimaal 1 uur rusten in folie of een koelbox vóór je gaat trekken.

Hoeveel pulled pork per persoon?▾

Reken op 200 tot 300 gram rauw vlees per persoon. Door cook-verlies (30–40%) eindig je met 120 tot 200 gram pulled product per persoon, ruim genoeg voor 2 broodjes. Voor een feestje van 12 personen kun je dus een schouder van ongeveer 3 kilo aanhouden.