Sommige winkellinks zijn affiliate. Geen extra kosten.Hoe werkt dat?

Tomahawk prijzen per kg vergeleken

In oktober 2026 ligt de gemiddelde prijs voor tomahawk bij de 8 online slagers die we volgen op € 43,12 per kilo (standaard), € 174,14 (wagyu), € 81,34 (black angus) en € 73,50 (dry-aged). MeatCode vergelijkt meerdere keren per week 21 producten van 8 Nederlandse online slagers.

Kiloprijzen binnen deze selectie € 22,50–€ 52,61/kg8 aanbieders12 productenLaatst bijgewerkt: 3 oktober 2026

Laagste prijs per kg per winkel

Laagste prijs per kg voor tomahawk per winkel, van alle producten op voorraad die we volgen. Bijgewerkt per winkel.
WinkelLaagste €/kgBijgewerkt
InAMood€ 22,50/kg3 oktober 2026
The Meat Boys€ 34,13/kg3 oktober 2026
Beef en Steak€ 34,58/kg3 oktober 2026
LeJean€ 38,94/kg3 oktober 2026
Internetslagerij€ 39,82/kg3 oktober 2026
The Meatlovers€ 47,49/kg3 oktober 2026
BBQuality€ 50,00/kg3 oktober 2026
Butchery€ 51,84/kg2 oktober 2026
Filter:

Gemiddeld per kilo: standaard € 43,12·wagyu € 174,14·black angus € 81,34·dry-aged € 73,50

12 producten · laagste €/kg eerst

Tomahawk steak | Iers
6 opties

Tomahawk steak | Iers

inamood.nlRundvleestomahawk

Laagste getoonde kiloprijs

Binnen de huidige selectie op MeatCode

€ 22,50/kg
Productprijs: € 19,13–€ 30,38

800-1400g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Tomahawk | Grasgevoerd rundvlees | Iers

Tomahawk | Grasgevoerd rundvlees | Iers

themeatboys.nlRundvleestomahawk
€ 34,13/kg
Productprijs: € 40,95

1200g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Livar Tomahawk

Livar Tomahawk

beefensteak.nlVarkensvleestomahawk
€ 34,58/kg
Productprijs: € 17,29

500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Tomahawk Steak
11 opties

Tomahawk Steak

lejean.nlRundvleestomahawk
€ 38,94–€ 39,30/kg
Productprijs: € 36,99–€ 56,99

950-1450g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Tomahawk steak
4 opties

Tomahawk steak

internetslagerij.nlRundvleestomahawk
€ 39,82–€ 40,00/kg
Productprijs: € 44,00–€ 55,75

1100-1400g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Tomahawk Ierland Prime

Tomahawk Ierland Prime

themeatlovers.nlRundvleestomahawk
€ 47,49/kg
Productprijs: € 56,99

1200g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Kalfs tomahawk
4 opties

Kalfs tomahawk

inamood.nlSpecialiteittomahawk
€ 48,00/kg
Productprijs: € 15,60–€ 22,80

300-500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ierse Tomahawk steak
3 opties

Ierse Tomahawk steak

beefensteak.nlRundvleestomahawk
€ 48,21–€ 48,29/kg
Productprijs: € 43,39–€ 62,69

900-1300g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Iberico Tomahawk

Iberico Tomahawk

beefensteak.nlVarkensvleestomahawk
€ 49,98/kg
Productprijs: € 32,49

650g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Tomahawk steak
3 opties

Tomahawk steak

bbquality.nlRundvleestomahawk
€ 50,00/kg
Productprijs: € 60,00–€ 70,00

1200-1400g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Kalfs tomahawk
5 opties

Kalfs tomahawk

butchery.nlRundvleestomahawk
€ 51,84–€ 52,61/kg
Productprijs: € 24,99–€ 34,99

450-700g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Tomahawk steak | marbled
3 opties

Tomahawk steak | marbled

inamood.nlRundvleestomahawk
€ 52,00/kg
Productprijs: € 59,80–€ 70,20

1100-1400g

Bijgewerkt: 3-10-2026

Over tomahawk

Tomahawk is een ribeye-steak met een lange, schoongemaakte botstoel, vernoemd naar de gelijknamige bijl. Een stuk vlees dat indruk maakt op tafel, zowel door grootte (vaak 1–1,5 kg) als presentatie. Onder de schoongemaakte rib zit dezelfde malse, vette ribeye die je kent.

De prijs per kilo voor tomahawk is doorgaans hoger dan voor uitgesneden ribeye, omdat een deel van het gewicht uit bot bestaat. Premium snits (Black Angus, dry-aged) kosten duidelijk meer dan standaard tomahawk, en Wagyu tomahawk is de duurste variant. Bekijk de actuele prijzen hierboven voor de huidige kiloprijs.

Bij het kopen let je op de marmering, de dikte van de steak (4–5 cm is gangbaar) en de lengte van het bot. Veel webshops verkopen tomahawk als single steak van 800 g tot 1,5 kg. Houd er rekening mee dat ongeveer 25–30% van het gewicht uit bot bestaat, wat de werkelijke kiloprijs van het vlees iets verhoogt.

Lees ook

Ook interessant

BBQ Planner

Plan een complete BBQ rondom tomahawk

Bepaal portie per persoon, stel een menu samen, vergelijk de totaalprijs.

→

Veelgestelde vragen over tomahawk

Wat kost tomahawk per kilo?▾

Bij de 8 online slagers die we volgen kost tomahawk in oktober 2026 gemiddeld € 43,12 per kilo (standaard), € 174,14 (wagyu), € 81,34 (black angus) en € 73,50 (dry-aged). Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijs per aanbieder.

Waar kun je tomahawk online kopen?▾

Verschillende Nederlandse online slagers verkopen tomahawk, waaronder BBQuality, Butchery, Beef en Steak, InAMood en The Meatlovers. Op MeatCode vergelijk je meerdere keren per week 21 producten van 8 aanbieders. Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijzen per aanbieder.

Wat is het verschil tussen tomahawk en ribeye?▾

Tomahawk is een ribeye met een lange, schoongemaakte rib eraan. Qua vlees identiek aan een gewone ribeye. Het verschil zit in presentatie en bereiding: de tomahawk doet het indrukwekkend op tafel en is vaak dikker gesneden, wat een langere bereidingstijd vraagt.