Sommige winkellinks zijn affiliate. Geen extra kosten.Hoe werkt dat?

Bavette prijzen per kg vergeleken

In oktober 2026 ligt de gemiddelde prijs voor bavette bij de 13 online slagers die we volgen op € 45,00 per kilo (standaard), € 125,90 (wagyu), € 52,89 (black angus) en € 42,50 (dry-aged). MeatCode vergelijkt meerdere keren per week 56 producten van 13 Nederlandse online slagers.

Kiloprijzen binnen deze selectie € 30,50–€ 111,09/kg6 aanbieders23 productenLaatst bijgewerkt: 3 oktober 2026

Laagste prijs per kg per winkel

Laagste prijs per kg voor bavette per winkel, van alle producten op voorraad die we volgen. Bijgewerkt per winkel.
WinkelLaagste €/kgBijgewerkt
BBQuality€ 20,00/kg3 oktober 2026
MeatForMore€ 20,49/kg3 oktober 2026
Aalvink€ 32,99/kg3 oktober 2026
The Meat Boys€ 33,28/kg3 oktober 2026
LeJean€ 33,30/kg3 oktober 2026
Het Vleescentrum€ 34,66/kg3 oktober 2026
InAMood€ 36,00/kg3 oktober 2026
Internetslagerij€ 37,90/kg3 oktober 2026
Mastermeat€ 39,87/kg3 oktober 2026
Grutto€ 39,90/kg3 oktober 2026
Beef en Steak€ 42,82/kg3 oktober 2026
The Meatlovers€ 44,20/kg3 oktober 2026
Butchery€ 51,50/kg2 oktober 2026
Filter:

Gemiddeld per kilo: standaard € 45,00·wagyu € 125,90·black angus € 52,89·dry-aged € 42,50

23 producten · laagste €/kg eerst

Angus bavette/vinkenlap Ierland
3 opties

Angus bavette/vinkenlap Ierland

bbquality.nlRundvleesbavette

Laagste getoonde kiloprijs

Binnen de huidige selectie op MeatCode

€ 30,50/kg
Productprijs: € 21,35–€ 125,05

700-4100g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Bavette | High quality grain-fed | Black Angus | Zuid-Amerika
4 opties

Bavette | High quality grain-fed | Black Angus | Zuid-Amerika

themeatboys.nlWildbavette
€ 33,28–€ 35,00/kg
Productprijs: € 29,95–€ 52,50

900-1500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Bavette Angus Grasgevoerd Greenlea
6 opties

Bavette Angus Grasgevoerd Greenlea

lejean.nlRundvleesbavette
€ 33,30–€ 35,09/kg
Productprijs: € 16,65–€ 35,09

500-1000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Angus bavette steak
2 opties

Angus bavette steak

bbquality.nlRundvleesbavette
€ 37,50/kg
Productprijs: € 7,50

200g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Bavette | Angus | Fraldina
4 opties

Bavette | Angus | Fraldina

inamood.nlSpecialiteitbavette
€ 37,50/kg
Productprijs: € 88,13–€ 99,38

2300-2700g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Angus bavette met vet
3 opties

Angus bavette met vet

bbquality.nlRundvleesbavette
€ 39,50/kg
Productprijs: € 106,65–€ 114,55

2700-2900g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Bavette Steak Black Angus
12 opties

Bavette Steak Black Angus

lejean.nlRundvleesbavette
€ 42,71–€ 44,66/kg
Productprijs: € 14,95–€ 40,19

350-900g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Angus bavette/maanvlees Ierland
9 opties

Angus bavette/maanvlees Ierland

bbquality.nlRundvleesbavette
€ 45,00/kg
Productprijs: € 40,50–€ 85,50

900-1900g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Angus bavette/maanvlees La Finca Uruguay
5 opties

Angus bavette/maanvlees La Finca Uruguay

bbquality.nlRundvleesbavette
€ 46,50/kg
Productprijs: € 65,10–€ 83,70

1400-1800g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Gevulde Bavette Rollade Uruguay Angus

Gevulde Bavette Rollade Uruguay Angus

themeatlovers.nlRundvleesbavette
€ 46,99/kg
Productprijs: € 46,99

1000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Black Angus bavette/vinkenlap El Rancho Uruguay
2 opties

Black Angus bavette/vinkenlap El Rancho Uruguay

bbquality.nlRundvleesbavette
€ 49,50/kg
Productprijs: € 29,70–€ 34,65

600-700g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Black Angus bavette/maanvlees El Rancho Uruguay
7 opties

Black Angus bavette/maanvlees El Rancho Uruguay

bbquality.nlRundvleesbavette
€ 49,50/kg
Productprijs: € 54,45–€ 89,10

1100-1800g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Angus bavette/maanvlees Canada
5 opties

Angus bavette/maanvlees Canada

bbquality.nlRundvleesbavette
€ 49,50/kg
Productprijs: € 54,45–€ 118,80

1100-2400g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Bavette Uruguay Angus
4 opties

Bavette Uruguay Angus

themeatlovers.nlRundvleesbavette
€ 49,97–€ 55,98/kg
Productprijs: € 14,99–€ 57,99

300-1050g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Bavette Black Angus Argentinie
4 opties

Bavette Black Angus Argentinie

butchery.nlRundvleesbavette
€ 51,50–€ 51,98/kg
Productprijs: € 32,49–€ 42,49

600-850g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Bavette Black Angus Nieuw Zeeland
4 opties

Bavette Black Angus Nieuw Zeeland

butchery.nlRundvleesbavette
€ 52,62–€ 53,83/kg
Productprijs: € 34,99–€ 49,99

600-1000g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Bavette Argentinië Brangus
3 opties

Bavette Argentinië Brangus

themeatlovers.nlRundvleesbavette
€ 54,28–€ 55,98/kg
Productprijs: € 27,99–€ 56,99

500-1050g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Bavette Portugal Angus
8 opties

Bavette Portugal Angus

themeatlovers.nlRundvleesbavette
€ 60,68–€ 64,97/kg
Productprijs: € 19,49–€ 87,99

300-1450g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Angus bavette rollade
15 opties

Angus bavette rollade

bbquality.nlRundvleesbavette
€ 65,00/kg
Productprijs: € 26,00–€ 117,00

400-1800g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Bavette Australië Black Angus
3 opties

Bavette Australië Black Angus

themeatlovers.nlRundvleesbavette
€ 66,66–€ 67,98/kg
Productprijs: € 33,99–€ 69,99

500-1050g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Bavette Black Angus USDA prime
11 opties

Bavette Black Angus USDA prime

butchery.nlRundvleesbavette
€ 81,95–€ 83,79/kg
Productprijs: € 39,99–€ 79,99

475-1000g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Angus Bavette Wellington kant en klaar
2 opties

Angus Bavette Wellington kant en klaar

bbquality.nlRundvleesbavette
€ 89,95–€ 89,96/kg
Productprijs: € 80,96–€ 89,95

900-1000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Bavette Angus Wagyu USA BMS 5+
10 opties

Bavette Angus Wagyu USA BMS 5+

butchery.nlRundvleesbavette
€ 102,69–€ 111,09/kg
Productprijs: € 49,99–€ 94,99

450-950g

Bijgewerkt: 2-10-2026

Over bavette

Bavette, ook wel maanvlees of flank steak genoemd, is een lange, platte snit uit de buikflank van het rund. Het stuk heeft een uitgesproken nerf en een diepe rundsmaak. Lang ondergewaardeerd, maar de laatste jaren populair als alternatief voor duurdere steaks.

Prijzen voor bavette zijn doorgaans gunstig, omdat het oorspronkelijk een "butcher's cut" was: een snit die slagers vroeger zelf meenamen. Premium varianten (Black Angus, gerijpt) liggen een stuk hoger dan standaard bavette. Bekijk de actuele prijzen hierboven voor de huidige kiloprijs.

Belangrijk bij bavette: snijd altijd dwars op de nerf na het bakken, anders wordt het taai. Het stuk werkt het beste op hoog vuur, kort gegaard tot medium rare en daarna laten rusten. Veel webshops verkopen bavette per stuk van 400–800 gram. Let op het verschil tussen bavette d'aloyau (uit de lende) en bavette de flanchet (uit de flank): de eerste is malser.

Lees ook

Ook interessant

BBQ Planner

Plan een complete BBQ rondom bavette

Bepaal portie per persoon, stel een menu samen, vergelijk de totaalprijs.

→

Veelgestelde vragen over bavette

Wat kost bavette per kilo?▾

Bij de 13 online slagers die we volgen kost bavette in oktober 2026 gemiddeld € 45,00 per kilo (standaard), € 125,90 (wagyu), € 52,89 (black angus) en € 42,50 (dry-aged). Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijs per aanbieder.

Waar kun je bavette online kopen?▾

Verschillende Nederlandse online slagers verkopen bavette, waaronder BBQuality, Beef en Steak, Butchery, The Meatlovers en InAMood. Op MeatCode vergelijk je meerdere keren per week 56 producten van 13 aanbieders. Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijzen per aanbieder.

Hoe bereid je bavette?▾

Bavette werkt het beste op hoog vuur, kort gegaard tot medium rare. Laat het stuk daarna 5 minuten rusten en snijd altijd dwars op de nerf. Geschikt voor pan, grill en barbecue.

Wat is het verschil tussen bavette en flank steak?▾

Bavette en flank steak zijn in de basis dezelfde snit: de platte spier uit de buikflank van het rund. Bavette is de Nederlandse en Franse naam, flank steak de Engelse. Let wel op het onderscheid binnen het Franse jargon: bavette d'aloyau komt uit de lende en is malser, bavette de flanchet uit de echte flank en heeft een grovere nerf. Sommige slagers reserveren "flank" voor de Amerikaanse snijwijze.