Sommige winkellinks zijn affiliate. Geen extra kosten.Hoe werkt dat?

Bavette prijzen per kg vergeleken

In oktober 2026 ligt de gemiddelde prijs voor bavette bij de 13 online slagers die we volgen op € 45,00 per kilo (standaard), € 125,90 (wagyu), € 52,89 (black angus) en € 42,50 (dry-aged). MeatCode vergelijkt meerdere keren per week 56 producten van 13 Nederlandse online slagers.

Kiloprijzen binnen deze selectie € 20,00–€ 81,30/kg11 aanbieders23 productenLaatst bijgewerkt: 3 oktober 2026

Laagste prijs per kg per winkel

Laagste prijs per kg voor bavette per winkel, van alle producten op voorraad die we volgen. Bijgewerkt per winkel.
WinkelLaagste €/kgBijgewerkt
BBQuality€ 20,00/kg3 oktober 2026
MeatForMore€ 20,49/kg3 oktober 2026
Aalvink€ 32,99/kg3 oktober 2026
The Meat Boys€ 33,28/kg3 oktober 2026
LeJean€ 33,30/kg3 oktober 2026
Het Vleescentrum€ 34,66/kg3 oktober 2026
InAMood€ 36,00/kg3 oktober 2026
Internetslagerij€ 37,90/kg3 oktober 2026
Mastermeat€ 39,87/kg3 oktober 2026
Grutto€ 39,90/kg3 oktober 2026
Beef en Steak€ 42,82/kg3 oktober 2026
The Meatlovers€ 44,20/kg3 oktober 2026
Butchery€ 51,50/kg2 oktober 2026
Filter:

Gemiddeld per kilo: standaard € 45,00·wagyu € 125,90·black angus € 52,89·dry-aged € 42,50

23 producten · laagste €/kg eerst

Bavette varken
2 opties

Bavette varken

bbquality.nlRundvleesbavette

Laagste getoonde kiloprijs

Binnen de huidige selectie op MeatCode

€ 20,00/kg
Productprijs: € 3,00

150g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Bavette (per kilo)
4 opties

Bavette (per kilo)

meatformore.nlRundvleesbavette
€ 20,49–€ 22,99/kg
Productprijs: € 22,99–€ 204,90

1000-10000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Bavette/vinkenlap Tierno

Bavette/vinkenlap Tierno

bbquality.nlRundvleesbavette
€ 28,50/kg
Productprijs: € 39,90

1400g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Mexicaanse bavette rollade

Mexicaanse bavette rollade

aalvink.nlRundvleesbavette
€ 32,99/kg
Productprijs: € 32,99

1000g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Bavette
3 opties

Bavette

hetvleescentrum.nlRundvleesbavette
€ 34,66–€ 35,18/kg
Productprijs: € 17,59–€ 51,99

500-1500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Bavette

Bavette

aalvink.nlRundvleesbavette
€ 34,99/kg
Productprijs: € 34,99

1000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Bavette | Grasgevoerd
5 opties

Bavette | Grasgevoerd

inamood.nlRundvleesbavette
€ 36,00/kg
Productprijs: € 19,80–€ 34,20

500-1000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
BAVETTE LIMOUSIN
2 opties

BAVETTE LIMOUSIN

internetslagerij.nlRundvleesbavette
€ 37,90–€ 37,95/kg
Productprijs: € 18,95–€ 37,95

500-1000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Bavette Steaks - 2x 150 gram

Bavette Steaks - 2x 150 gram

mastermeat.nlRundvleesbavette
€ 39,87/kg
Productprijs: € 11,96

300g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Bavette

Bavette

grutto.comRundvleesbavette
€ 39,90/kg
Productprijs: € 19,95

500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Bavette/maanvlees Tierno
14 opties

Bavette/maanvlees Tierno

bbquality.nlRundvleesbavette
€ 40,00/kg
Productprijs: € 40,00–€ 92,00

1000-2300g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Bavette (Basic Premium)
10 opties

Bavette (Basic Premium)

beefensteak.nlRundvleesbavette
€ 42,82/kg
Productprijs: € 59,95–€ 102,77

1400-2400g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Bavette Namibië
3 opties

Bavette Namibië

themeatlovers.nlRundvleesbavette
€ 44,20–€ 47,96/kg
Productprijs: € 11,99–€ 41,99

250-950g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ierse Bavetterollade

Ierse Bavetterollade

beefensteak.nlRundvleesbavette
€ 45,45/kg
Productprijs: € 49,99

1100g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ierse Bavette
6 opties

Ierse Bavette

beefensteak.nlRundvleesbavette
€ 47,84–€ 47,89/kg
Productprijs: € 33,49–€ 110,09

700-2300g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ierse Bavette Steak
2 opties

Ierse Bavette Steak

beefensteak.nlRundvleesbavette
€ 49,16–€ 49,45/kg
Productprijs: € 9,89–€ 12,29

200-250g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Bizon bavette/maanvlees Canada
7 opties

Bizon bavette/maanvlees Canada

bbquality.nlRundvleesbavette
€ 52,00/kg
Productprijs: € 124,80–€ 213,20

2400-4100g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Bavette Blonde Aquitaine
8 opties

Bavette Blonde Aquitaine

butchery.nlRundvleesbavette
€ 52,17–€ 55,53/kg
Productprijs: € 24,99–€ 59,99

400-1200g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Bavette rollade
11 opties

Bavette rollade

bbquality.nlRundvleesbavette
€ 55,00/kg
Productprijs: € 27,50–€ 82,50

500-1500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Bavette | Australisch

Bavette | Australisch

inamood.nlRundvleesbavette
€ 58,00/kg
Productprijs: € 18,85

300-350g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Bavette | USA prime

Bavette | USA prime

inamood.nlRundvleesbavette
€ 65,01/kg
Productprijs: € 47,13

700-750g

Bijgewerkt: 3-10-2026
USA Grain-Fed Bavette
4 opties

USA Grain-Fed Bavette

beefensteak.nlRundvleesbavette
€ 76,82–€ 76,98/kg
Productprijs: € 38,49–€ 61,49

500-800g

Bijgewerkt: 3-10-2026
USA Grain-Fed Bavette Steak
2 opties

USA Grain-Fed Bavette Steak

beefensteak.nlRundvleesbavette
€ 81,16–€ 81,30/kg
Productprijs: € 20,29–€ 24,39

250-300g

Bijgewerkt: 3-10-2026

Over bavette

Bavette, ook wel maanvlees of flank steak genoemd, is een lange, platte snit uit de buikflank van het rund. Het stuk heeft een uitgesproken nerf en een diepe rundsmaak. Lang ondergewaardeerd, maar de laatste jaren populair als alternatief voor duurdere steaks.

Prijzen voor bavette zijn doorgaans gunstig, omdat het oorspronkelijk een "butcher's cut" was: een snit die slagers vroeger zelf meenamen. Premium varianten (Black Angus, gerijpt) liggen een stuk hoger dan standaard bavette. Bekijk de actuele prijzen hierboven voor de huidige kiloprijs.

Belangrijk bij bavette: snijd altijd dwars op de nerf na het bakken, anders wordt het taai. Het stuk werkt het beste op hoog vuur, kort gegaard tot medium rare en daarna laten rusten. Veel webshops verkopen bavette per stuk van 400–800 gram. Let op het verschil tussen bavette d'aloyau (uit de lende) en bavette de flanchet (uit de flank): de eerste is malser.

Lees ook

Ook interessant

BBQ Planner

Plan een complete BBQ rondom bavette

Bepaal portie per persoon, stel een menu samen, vergelijk de totaalprijs.

→

Veelgestelde vragen over bavette

Wat kost bavette per kilo?▾

Bij de 13 online slagers die we volgen kost bavette in oktober 2026 gemiddeld € 45,00 per kilo (standaard), € 125,90 (wagyu), € 52,89 (black angus) en € 42,50 (dry-aged). Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijs per aanbieder.

Waar kun je bavette online kopen?▾

Verschillende Nederlandse online slagers verkopen bavette, waaronder BBQuality, Beef en Steak, Butchery, The Meatlovers en InAMood. Op MeatCode vergelijk je meerdere keren per week 56 producten van 13 aanbieders. Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijzen per aanbieder.

Hoe bereid je bavette?▾

Bavette werkt het beste op hoog vuur, kort gegaard tot medium rare. Laat het stuk daarna 5 minuten rusten en snijd altijd dwars op de nerf. Geschikt voor pan, grill en barbecue.

Wat is het verschil tussen bavette en flank steak?▾

Bavette en flank steak zijn in de basis dezelfde snit: de platte spier uit de buikflank van het rund. Bavette is de Nederlandse en Franse naam, flank steak de Engelse. Let wel op het onderscheid binnen het Franse jargon: bavette d'aloyau komt uit de lende en is malser, bavette de flanchet uit de echte flank en heeft een grovere nerf. Sommige slagers reserveren "flank" voor de Amerikaanse snijwijze.