Sommige winkellinks zijn affiliate. Geen extra kosten.Hoe werkt dat?

Entrecote prijzen per kg vergeleken

In oktober 2026 ligt de gemiddelde prijs voor entrecote bij de 13 online slagers die we volgen op € 54,02 per kilo (standaard), € 209,17 (wagyu), € 65,75 (black angus) en € 77,52 (dry-aged). MeatCode vergelijkt meerdere keren per week 86 producten van 13 Nederlandse online slagers.

Kiloprijzen binnen deze selectie € 40,36–€ 146,35/kg6 aanbieders24 productenLaatst bijgewerkt: 3 oktober 2026

Laagste prijs per kg per winkel

Laagste prijs per kg voor entrecote per winkel, van alle producten op voorraad die we volgen. Bijgewerkt per winkel.
WinkelLaagste €/kgBijgewerkt
MeatForMore€ 21,80/kg3 oktober 2026
The Meat Boys€ 27,89/kg3 oktober 2026
Aalvink€ 31,92/kg3 oktober 2026
Internetslagerij€ 34,75/kg3 oktober 2026
Het Vleescentrum€ 36,29/kg3 oktober 2026
LeJean€ 37,45/kg3 oktober 2026
BBQuality€ 38,57/kg3 oktober 2026
The Meatlovers€ 39,04/kg3 oktober 2026
Beef en Steak€ 39,83/kg3 oktober 2026
Mastermeat€ 39,97/kg3 oktober 2026
InAMood€ 43,02/kg3 oktober 2026
Butchery€ 48,41/kg2 oktober 2026
Grutto€ 55,80/kg3 oktober 2026
Filter:

Gemiddeld per kilo: standaard € 54,02·wagyu € 209,17·black angus € 65,75·dry-aged € 77,52

24 producten · laagste €/kg eerst

Entrecote Family Pack | Premium grasgevoerd rundvlees | Black Angus | Argentinië
3 opties

Entrecote Family Pack | Premium grasgevoerd rundvlees | Black Angus | Argentinië

themeatboys.nlRundvleesentrecote

Laagste getoonde kiloprijs

Binnen de huidige selectie op MeatCode

€ 40,36–€ 40,50/kg
Productprijs: € 48,50–€ 64,80

1200-1600g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote steak Angus Grasgevoerd
5 opties

Entrecote steak Angus Grasgevoerd

lejean.nlRundvleesentrecote
€ 48,69–€ 49,31/kg
Productprijs: € 13,39–€ 18,49

275-375g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Angus entrecote

Angus entrecote

bbquality.nlRundvleesentrecote
€ 49,96/kg
Productprijs: € 22,48

450g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote Stuk Black Angus
10 opties

Entrecote Stuk Black Angus

lejean.nlRundvleesentrecote
€ 51,36–€ 51,99/kg
Productprijs: € 41,09–€ 70,19

800-1350g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Entrecote Uruguay Angus
2 opties

Entrecote Uruguay Angus

themeatlovers.nlRundvleesentrecote
€ 56,18–€ 57,04/kg
Productprijs: € 54,19–€ 58,99

950-1050g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote Steak Uruguay Angus
2 opties

Entrecote Steak Uruguay Angus

themeatlovers.nlRundvleesentrecote
€ 57,56–€ 57,57/kg
Productprijs: € 14,39–€ 17,27

250-300g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote | Uruguay | Angus | Graangevoerd

Entrecote | Uruguay | Angus | Graangevoerd

inamood.nlSpecialiteitentrecote
€ 59,00/kg
Productprijs: € 50,15

800-900g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote Black Angus Australië
6 opties

Entrecote Black Angus Australië

lejean.nlRundvleesentrecote
€ 59,07–€ 60,26/kg
Productprijs: € 13,29–€ 21,09

225-350g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote aan het stuk Black Angus Uruguay
5 opties

Entrecote aan het stuk Black Angus Uruguay

butchery.nlRundvleesentrecote
€ 61,93–€ 63,15/kg
Productprijs: € 59,99–€ 95,99

900-1600g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Gekruide entrecoterollade Black Angus Uruguay
6 opties

Gekruide entrecoterollade Black Angus Uruguay

butchery.nlRundvleesentrecote
€ 62,06–€ 63,15/kg
Productprijs: € 59,99–€ 89,99

900-1500g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Entrecote aan het stuk Black Angus Argentinie
2 opties

Entrecote aan het stuk Black Angus Argentinie

butchery.nlRundvleesentrecote
€ 62,06–€ 63,15/kg
Productprijs: € 59,99–€ 89,99

900-1500g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Entrecote Black Angus Uruguay
4 opties

Entrecote Black Angus Uruguay

butchery.nlRundvleesentrecote
€ 62,70–€ 63,78/kg
Productprijs: € 11,99–€ 16,49

175-275g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Entrecote Black Angus Nieuw Zeeland
3 opties

Entrecote Black Angus Nieuw Zeeland

butchery.nlRundvleesentrecote
€ 62,70–€ 63,33/kg
Productprijs: € 13,49–€ 16,49

200-275g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Entrecote Black Angus Argentinie

Entrecote Black Angus Argentinie

butchery.nlRundvleesentrecote
€ 63,33/kg
Productprijs: € 13,49

200-225g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Entrecote Portugal Angus

Entrecote Portugal Angus

themeatlovers.nlRundvleesentrecote
€ 64,20/kg
Productprijs: € 60,99

950g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Black Angus entrecote El Rancho Uruguay

Black Angus entrecote El Rancho Uruguay

bbquality.nlRundvleesentrecote
€ 64,50/kg
Productprijs: € 19,35

300g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote Australië Black Angus
4 opties

Entrecote Australië Black Angus

themeatlovers.nlRundvleesentrecote
€ 65,28–€ 66,31/kg
Productprijs: € 62,99–€ 101,19

950-1550g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote Steak Argentinië Brangus
2 opties

Entrecote Steak Argentinië Brangus

themeatlovers.nlRundvleesentrecote
€ 67,30–€ 67,96/kg
Productprijs: € 16,99–€ 20,19

250-300g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote Steak Portugal Angus
2 opties

Entrecote Steak Portugal Angus

themeatlovers.nlRundvleesentrecote
€ 67,96–€ 68,95/kg
Productprijs: € 13,79–€ 16,99

200-250g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote Spanje Angus
2 opties

Entrecote Spanje Angus

themeatlovers.nlRundvleesentrecote
€ 68,56–€ 68,62/kg
Productprijs: € 65,19–€ 71,99

950-1050g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote Steak Australië Black Angus
3 opties

Entrecote Steak Australië Black Angus

themeatlovers.nlRundvleesentrecote
€ 73,96–€ 74,95/kg
Productprijs: € 14,99–€ 22,19

200-300g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote aan het stuk Black Angus USDA prime
3 opties

Entrecote aan het stuk Black Angus USDA prime

butchery.nlRundvleesentrecote
€ 81,95–€ 82,28/kg
Productprijs: € 143,99–€ 167,99

1700-2100g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Entrecote Black Angus USDA prime
7 opties

Entrecote Black Angus USDA prime

butchery.nlRundvleesentrecote
€ 82,05–€ 83,30/kg
Productprijs: € 23,99–€ 37,99

275-475g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Entrecote Angus Wagyu USA BMS 5+
3 opties

Entrecote Angus Wagyu USA BMS 5+

butchery.nlRundvleesentrecote
€ 145,34–€ 146,35/kg
Productprijs: € 38,49–€ 45,49

250-325g

Bijgewerkt: 2-10-2026

Over entrecote

Entrecote is een klassieke steaksnit uit het tussenribstuk van het rund: letterlijk "tussen de ribben". Het stuk is magerder dan ribeye en heeft een fijne marmering met een dunne vetlaag aan één kant. De smaak is rijk maar minder vet dan ribeye.

Prijzen lopen uiteen op basis van ras en rijping. Premium varianten zoals Black Angus, Wagyu, dry-aged of Iers grasgevoerd rund vallen flink hoger uit dan standaard entrecote. Ook de dikte van de snit telt mee: dunnere steaks (1,5-2 cm) zijn vaak goedkoper per kilo dan dikkere snits van 3 cm. Bekijk de actuele prijzen hierboven voor de huidige kiloprijzen per variant.

Bij het kiezen kijk je naar de marmering, de kleur (helderrood, vet romig wit) en de dikte. Een entrecote van 2,5–3 cm geeft het beste resultaat in de pan of op de barbecue. Veel webshops vermelden de rijpingsmethode (wet-aged of dry-aged) en het ras.

Lees ook

Ook interessant

BBQ Planner

Plan een complete BBQ rondom entrecote

Bepaal portie per persoon, stel een menu samen, vergelijk de totaalprijs.

→

Veelgestelde vragen over entrecote

Wat kost entrecote per kilo?▾

Bij de 13 online slagers die we volgen kost entrecote in oktober 2026 gemiddeld € 54,02 per kilo (standaard), € 209,17 (wagyu), € 65,75 (black angus) en € 77,52 (dry-aged). Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijs per aanbieder.

Waar kun je entrecote online kopen?▾

Verschillende Nederlandse online slagers verkopen entrecote, waaronder Butchery, The Meatlovers, BBQuality, InAMood en Beef en Steak. Op MeatCode vergelijk je meerdere keren per week 86 producten van 13 aanbieders. Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijzen per aanbieder.

Wat is het verschil tussen entrecote en ribeye?▾

Beide snits komen uit het ribstuk, maar entrecote is uitgesneden zonder het centrale vetoog. Daardoor is entrecote magerder en iets steviger; ribeye is malser en vetter. Het smaakprofiel is verwant — wie van een minder uitgesproken vetsmaak houdt, kiest entrecote.