Sommige winkellinks zijn affiliate. Geen extra kosten.Hoe werkt dat?

Entrecote prijzen per kg vergeleken

In oktober 2026 ligt de gemiddelde prijs voor entrecote bij de 13 online slagers die we volgen op € 54,02 per kilo (standaard), € 209,17 (wagyu), € 65,75 (black angus) en € 77,52 (dry-aged). MeatCode vergelijkt meerdere keren per week 86 producten van 13 Nederlandse online slagers.

Kiloprijzen binnen deze selectie € 21,80–€ 137,11/kg13 aanbieders37 productenLaatst bijgewerkt: 3 oktober 2026

Laagste prijs per kg per winkel

Laagste prijs per kg voor entrecote per winkel, van alle producten op voorraad die we volgen. Bijgewerkt per winkel.
WinkelLaagste €/kgBijgewerkt
MeatForMore€ 21,80/kg3 oktober 2026
The Meat Boys€ 27,89/kg3 oktober 2026
Aalvink€ 31,92/kg3 oktober 2026
Internetslagerij€ 34,75/kg3 oktober 2026
Het Vleescentrum€ 36,29/kg3 oktober 2026
LeJean€ 37,45/kg3 oktober 2026
BBQuality€ 38,57/kg3 oktober 2026
The Meatlovers€ 39,04/kg3 oktober 2026
Beef en Steak€ 39,83/kg3 oktober 2026
Mastermeat€ 39,97/kg3 oktober 2026
InAMood€ 43,02/kg3 oktober 2026
Butchery€ 48,41/kg2 oktober 2026
Grutto€ 55,80/kg3 oktober 2026
Filter:

Gemiddeld per kilo: standaard € 54,02·wagyu € 209,17·black angus € 65,75·dry-aged € 77,52

24 producten · laagste €/kg eerst

Entrecote
4 opties

Entrecote

meatformore.nlRundvleesentrecote

Laagste getoonde kiloprijs

Binnen de huidige selectie op MeatCode

€ 21,80–€ 23,75/kg
Productprijs: € 22,99–€ 217,99

1000-10000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote | Grasgevoerd rundvlees | Brazilië
2 opties

Entrecote | Grasgevoerd rundvlees | Brazilië

themeatboys.nlWildentrecote
€ 27,89–€ 27,90/kg
Productprijs: € 119,95–€ 133,85

4300-4800g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote 5 stuks

Entrecote 5 stuks

aalvink.nlSpecialiteitentrecote
€ 31,92/kg
Productprijs: € 20,75

650g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote aan stuk
3 opties

Entrecote aan stuk

aalvink.nlRundvleesentrecote
€ 32,99–€ 33,20/kg
Productprijs: € 32,99–€ 82,99

1000-2500g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Entrecote

Entrecote

aalvink.nlRundvleesentrecote
€ 34,50/kg
Productprijs: € 34,50

1000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote Vers Heel
3 opties

Entrecote Vers Heel

internetslagerij.nlRundvleesentrecote
€ 34,75–€ 36,00/kg
Productprijs: € 18,00–€ 69,50

500-2000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote vers
3 opties

Entrecote vers

internetslagerij.nlRundvleesentrecote
€ 36,00–€ 36,25/kg
Productprijs: € 7,25–€ 12,65

200-350g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote
4 opties

Entrecote

hetvleescentrum.nlRundvleesentrecote
€ 36,29–€ 37,98/kg
Productprijs: € 7,49–€ 36,29

200-1000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote steak Uruguay
4 opties

Entrecote steak Uruguay

lejean.nlRundvleesentrecote
€ 37,45–€ 39,86/kg
Productprijs: € 7,49–€ 13,95

200-350g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Wildrundvlees entrecote
2 opties

Wildrundvlees entrecote

bbquality.nlRundvleesentrecote
€ 38,57/kg
Productprijs: € 13,50

350g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote Heel Brazilië Gras

Entrecote Heel Brazilië Gras

themeatlovers.nlRundvleesentrecote
€ 39,04/kg
Productprijs: € 81,99

2100g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Iberico Entrecote Steak (Lomo)

Iberico Entrecote Steak (Lomo)

beefensteak.nlVarkensvleesentrecote
€ 39,83/kg
Productprijs: € 11,95

300g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote Limousin

Entrecote Limousin

internetslagerij.nlRundvleesentrecote
€ 39,92/kg
Productprijs: € 25,95

650g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote - 300 gram

Entrecote - 300 gram

mastermeat.nlRundvleesentrecote
€ 39,97/kg
Productprijs: € 11,99

300g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote
3 opties

Entrecote

bbquality.nlRundvleesentrecote
€ 40,00/kg
Productprijs: € 14,00–€ 18,00

350-450g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote (Basic Premium)

Entrecote (Basic Premium)

beefensteak.nlRundvleesentrecote
€ 40,50/kg
Productprijs: € 7,29

180g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote steak | Grasgevoerd
2 opties

Entrecote steak | Grasgevoerd

inamood.nlRundvleesentrecote
€ 43,02/kg
Productprijs: € 11,83–€ 13,98

250-350g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote | marbled | 21 dagen gerijpt
2 opties

Entrecote | marbled | 21 dagen gerijpt

inamood.nlRundvleesentrecote
€ 43,50/kg
Productprijs: € 11,96–€ 14,14

250-350g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecôte Vers – Dutch Prime 1KG

Entrecôte Vers – Dutch Prime 1KG

internetslagerij.nlRundvleesentrecote
€ 45,00/kg
Productprijs: € 45,00

1000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote Tierno
3 opties

Entrecote Tierno

bbquality.nlRundvleesentrecote
€ 45,50–€ 45,51/kg
Productprijs: € 13,65–€ 18,20

300-400g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Varkensentrecote aan het stuk Iberico

Varkensentrecote aan het stuk Iberico

butchery.nlVarkensvleesentrecote
€ 48,41/kg
Productprijs: € 45,99

900-1000g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Entrecote Steak Brazilië Gras
2 opties

Entrecote Steak Brazilië Gras

themeatlovers.nlRundvleesentrecote
€ 49,95–€ 49,96/kg
Productprijs: € 9,99–€ 12,49

200-250g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ierse Aged Entrecote
2 opties

Ierse Aged Entrecote

beefensteak.nlRundvleesentrecote
€ 51,97/kg
Productprijs: € 15,59–€ 16,89

300-325g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote Blonde Aquitaine
2 opties

Entrecote Blonde Aquitaine

butchery.nlRundvleesentrecote
€ 54,72–€ 55,04/kg
Productprijs: € 23,39–€ 25,99

400-500g

Bijgewerkt: 2-10-2026

Over entrecote

Entrecote is een klassieke steaksnit uit het tussenribstuk van het rund: letterlijk "tussen de ribben". Het stuk is magerder dan ribeye en heeft een fijne marmering met een dunne vetlaag aan één kant. De smaak is rijk maar minder vet dan ribeye.

Prijzen lopen uiteen op basis van ras en rijping. Premium varianten zoals Black Angus, Wagyu, dry-aged of Iers grasgevoerd rund vallen flink hoger uit dan standaard entrecote. Ook de dikte van de snit telt mee: dunnere steaks (1,5-2 cm) zijn vaak goedkoper per kilo dan dikkere snits van 3 cm. Bekijk de actuele prijzen hierboven voor de huidige kiloprijzen per variant.

Bij het kiezen kijk je naar de marmering, de kleur (helderrood, vet romig wit) en de dikte. Een entrecote van 2,5–3 cm geeft het beste resultaat in de pan of op de barbecue. Veel webshops vermelden de rijpingsmethode (wet-aged of dry-aged) en het ras.

Lees ook

Ook interessant

BBQ Planner

Plan een complete BBQ rondom entrecote

Bepaal portie per persoon, stel een menu samen, vergelijk de totaalprijs.

→

Veelgestelde vragen over entrecote

Wat kost entrecote per kilo?▾

Bij de 13 online slagers die we volgen kost entrecote in oktober 2026 gemiddeld € 54,02 per kilo (standaard), € 209,17 (wagyu), € 65,75 (black angus) en € 77,52 (dry-aged). Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijs per aanbieder.

Waar kun je entrecote online kopen?▾

Verschillende Nederlandse online slagers verkopen entrecote, waaronder Butchery, The Meatlovers, BBQuality, InAMood en Beef en Steak. Op MeatCode vergelijk je meerdere keren per week 86 producten van 13 aanbieders. Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijzen per aanbieder.

Wat is het verschil tussen entrecote en ribeye?▾

Beide snits komen uit het ribstuk, maar entrecote is uitgesneden zonder het centrale vetoog. Daardoor is entrecote magerder en iets steviger; ribeye is malser en vetter. Het smaakprofiel is verwant — wie van een minder uitgesproken vetsmaak houdt, kiest entrecote.