Sommige winkellinks zijn affiliate. Geen extra kosten.Hoe werkt dat?

Entrecote prijzen per kg vergeleken

In oktober 2026 ligt de gemiddelde prijs voor entrecote bij de 13 online slagers die we volgen op € 54,02 per kilo (standaard), € 209,17 (wagyu), € 65,75 (black angus) en € 77,52 (dry-aged). MeatCode vergelijkt meerdere keren per week 86 producten van 13 Nederlandse online slagers.

Kiloprijzen binnen deze selectie € 111,96–€ 328,59/kg7 aanbieders19 productenLaatst bijgewerkt: 3 oktober 2026

Laagste prijs per kg per winkel

Laagste prijs per kg voor entrecote per winkel, van alle producten op voorraad die we volgen. Bijgewerkt per winkel.
WinkelLaagste €/kgBijgewerkt
MeatForMore€ 21,80/kg3 oktober 2026
The Meat Boys€ 27,89/kg3 oktober 2026
Aalvink€ 31,92/kg3 oktober 2026
Internetslagerij€ 34,75/kg3 oktober 2026
Het Vleescentrum€ 36,29/kg3 oktober 2026
LeJean€ 37,45/kg3 oktober 2026
BBQuality€ 38,57/kg3 oktober 2026
The Meatlovers€ 39,04/kg3 oktober 2026
Beef en Steak€ 39,83/kg3 oktober 2026
Mastermeat€ 39,97/kg3 oktober 2026
InAMood€ 43,02/kg3 oktober 2026
Butchery€ 48,41/kg2 oktober 2026
Grutto€ 55,80/kg3 oktober 2026
Filter:

Gemiddeld per kilo: standaard € 54,02·wagyu € 209,17·black angus € 65,75·dry-aged € 77,52

19 producten · laagste €/kg eerst

Entrecote Steak Australië Wagyu (BMS 6/7)
2 opties

Entrecote Steak Australië Wagyu (BMS 6/7)

themeatlovers.nlRundvleesentrecote

Laagste getoonde kiloprijs

Binnen de huidige selectie op MeatCode

€ 111,96–€ 111,97/kg
Productprijs: € 27,99–€ 33,59

250-300g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote | wagyu A5 Kagoshima
5 opties

Entrecote | wagyu A5 Kagoshima

inamood.nlSpecialiteitentrecote
€ 125,41–€ 130,00/kg
Productprijs: € 53,30–€ 234,00

400-1800g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote Heel Kagoshima Wagyu A5+ (BMS12)
6 opties

Entrecote Heel Kagoshima Wagyu A5+ (BMS12)

themeatlovers.nlRundvleesentrecote
€ 135,00/kg
Productprijs: € 270,00–€ 337,50

2000-2500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote Angus Wagyu USA BMS 5+
3 opties

Entrecote Angus Wagyu USA BMS 5+

butchery.nlRundvleesentrecote
€ 145,34–€ 146,35/kg
Productprijs: € 38,49–€ 45,49

250-325g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Entrecote Steak Uruguay Wagyu
3 opties

Entrecote Steak Uruguay Wagyu

themeatlovers.nlRundvleesentrecote
€ 146,63–€ 149,95/kg
Productprijs: € 29,99–€ 43,99

200-300g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Wagyu Entrecôte

Wagyu Entrecôte

grutto.comRundvleesentrecote
€ 151,80/kg
Productprijs: € 37,95

250g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Wagyu entrecote BMS 8+
9 opties

Wagyu entrecote BMS 8+

lejean.nlRundvleesentrecote
€ 154,95–€ 156,29/kg
Productprijs: € 34,09–€ 48,45

220-310g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote | Iers Wagyu
2 opties

Entrecote | Iers Wagyu

inamood.nlRundvleesentrecote
€ 160,00/kg
Productprijs: € 36,00–€ 52,00

200-350g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Wagyu A5 Entrecote steak
7 opties

Wagyu A5 Entrecote steak

beefensteak.nlRundvleesentrecote
€ 186,83–€ 187,09/kg
Productprijs: € 56,09–€ 84,19

300-450g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote Steak Kagoshima Wagyu A5+ (BMS12)
16 opties

Entrecote Steak Kagoshima Wagyu A5+ (BMS12)

themeatlovers.nlRundvleesentrecote
€ 195,79–€ 198,25/kg
Productprijs: € 19,79–€ 48,99

100-250g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote Australisch Wagyu BMS 8+
5 opties

Entrecote Australisch Wagyu BMS 8+

butchery.nlRundvleesentrecote
€ 207,64–€ 211,22/kg
Productprijs: € 44,99–€ 64,99

200-325g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Entrecote aan het stuk Australisch Wagyu BMS 8+
9 opties

Entrecote aan het stuk Australisch Wagyu BMS 8+

butchery.nlRundvleesentrecote
€ 225,64–€ 230,47/kg
Productprijs: € 241,99–€ 439,99

1000-2000g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Wagyu entrecote A5 Japans (Full Blood)
3 opties

Wagyu entrecote A5 Japans (Full Blood)

bbquality.nlRundvleesentrecote
€ 235,00/kg
Productprijs: € 120,32–€ 137,24

512-584g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Wagyu entrecote blokjes A5 Japans (Full Blood)

Wagyu entrecote blokjes A5 Japans (Full Blood)

bbquality.nlRundvleesentrecote
€ 265,00/kg
Productprijs: € 37,10

140g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Wagyu saku entrecote A5 Japans (Full Blood)
3 opties

Wagyu saku entrecote A5 Japans (Full Blood)

bbquality.nlRundvleesentrecote
€ 290,00/kg
Productprijs: € 31,90–€ 290,00

110-120g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote Japans Wagyu A4 BMS 6+
14 opties

Entrecote Japans Wagyu A4 BMS 6+

butchery.nlRundvleesentrecote
€ 294,43–€ 298,73/kg
Productprijs: € 49,29–€ 95,69

160-330g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Entrecote Japanse Wagyu A5 BMS12
8 opties

Entrecote Japanse Wagyu A5 BMS12

lejean.nlRundvleesentrecote
€ 298,52–€ 298,66/kg
Productprijs: € 94,05–€ 126,89

315-425g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Japanse Wagyu A5 Entrecote (10+)

Japanse Wagyu A5 Entrecote (10+)

beefensteak.nlRundvleesentrecote
€ 319,96/kg
Productprijs: € 79,99

250g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Entrecote Japans Wagyu A5+ BMS 12
5 opties

Entrecote Japans Wagyu A5+ BMS 12

butchery.nlRundvleesentrecote
€ 324,36–€ 328,59/kg
Productprijs: € 60,79–€ 511,99

180-370g

Bijgewerkt: 2-10-2026

Over entrecote

Entrecote is een klassieke steaksnit uit het tussenribstuk van het rund: letterlijk "tussen de ribben". Het stuk is magerder dan ribeye en heeft een fijne marmering met een dunne vetlaag aan één kant. De smaak is rijk maar minder vet dan ribeye.

Prijzen lopen uiteen op basis van ras en rijping. Premium varianten zoals Black Angus, Wagyu, dry-aged of Iers grasgevoerd rund vallen flink hoger uit dan standaard entrecote. Ook de dikte van de snit telt mee: dunnere steaks (1,5-2 cm) zijn vaak goedkoper per kilo dan dikkere snits van 3 cm. Bekijk de actuele prijzen hierboven voor de huidige kiloprijzen per variant.

Bij het kiezen kijk je naar de marmering, de kleur (helderrood, vet romig wit) en de dikte. Een entrecote van 2,5–3 cm geeft het beste resultaat in de pan of op de barbecue. Veel webshops vermelden de rijpingsmethode (wet-aged of dry-aged) en het ras.

Lees ook

Ook interessant

BBQ Planner

Plan een complete BBQ rondom entrecote

Bepaal portie per persoon, stel een menu samen, vergelijk de totaalprijs.

→

Veelgestelde vragen over entrecote

Wat kost entrecote per kilo?▾

Bij de 13 online slagers die we volgen kost entrecote in oktober 2026 gemiddeld € 54,02 per kilo (standaard), € 209,17 (wagyu), € 65,75 (black angus) en € 77,52 (dry-aged). Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijs per aanbieder.

Waar kun je entrecote online kopen?▾

Verschillende Nederlandse online slagers verkopen entrecote, waaronder Butchery, The Meatlovers, BBQuality, InAMood en Beef en Steak. Op MeatCode vergelijk je meerdere keren per week 86 producten van 13 aanbieders. Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijzen per aanbieder.

Wat is het verschil tussen entrecote en ribeye?▾

Beide snits komen uit het ribstuk, maar entrecote is uitgesneden zonder het centrale vetoog. Daardoor is entrecote magerder en iets steviger; ribeye is malser en vetter. Het smaakprofiel is verwant — wie van een minder uitgesproken vetsmaak houdt, kiest entrecote.