Sommige winkellinks zijn affiliate. Geen extra kosten.Hoe werkt dat?

Kipfilet prijzen per kg vergeleken

In oktober 2026 ligt de gemiddelde prijs voor kipfilet bij de 13 online slagers die we volgen op € 29,41 per kilo (standaard), € 25,90 (scharrel), € 34,21 (biologisch) en € 84,25 (label rouge). MeatCode vergelijkt meerdere keren per week 35 producten van 13 Nederlandse online slagers.

Kiloprijzen binnen deze selectie € 31,96–€ 35,75/kg2 aanbieders3 productenLaatst bijgewerkt: 3 oktober 2026

Laagste prijs per kg per winkel

Laagste prijs per kg voor kipfilet per winkel, van alle producten op voorraad die we volgen. Bijgewerkt per winkel.
WinkelLaagste €/kgBijgewerkt
MeatForMore€ 8,49/kg3 oktober 2026
Het Vleescentrum€ 11,68/kg3 oktober 2026
Mastermeat€ 13,22/kg3 oktober 2026
Internetslagerij€ 13,50/kg3 oktober 2026
BBQuality€ 13,75/kg3 oktober 2026
InAMood€ 15,00/kg3 oktober 2026
The Meatlovers€ 15,19/kg3 oktober 2026
Beef en Steak€ 15,44/kg3 oktober 2026
Aalvink€ 15,99/kg3 oktober 2026
LeJean€ 17,12/kg3 oktober 2026
The Meat Boys€ 21,11/kg3 oktober 2026
Butchery€ 31,75/kg2 oktober 2026
Grutto€ 42,35/kg3 oktober 2026
Filter:

Gemiddeld per kilo: standaard € 29,41·scharrel € 25,90·biologisch € 34,21·label rouge € 84,25

3 producten · laagste €/kg eerst

Bio kipfilet
2 opties

Bio kipfilet

hetvleescentrum.nlBiologischkipfilet

Laagste getoonde kiloprijs

Binnen de huidige selectie op MeatCode

€ 31,96–€ 31,98/kg
Productprijs: € 7,99–€ 15,99

250-500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Biologische Kipfilet dubbel Polderhoen

Biologische Kipfilet dubbel Polderhoen

lejean.nlKipkipfilet
€ 34,91/kg
Productprijs: € 13,09

375g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Kipfilet Polderhoen Biologisch

Kipfilet Polderhoen Biologisch

lejean.nlKipkipfilet
€ 35,75/kg
Productprijs: € 7,15

200g

Bijgewerkt: 3-10-2026

Over kipfilet

Kipfilet is verreweg de meestverkochte kipsoort in Nederland: mager, snel klaar en veelzijdig. De filet komt uit het borststuk van de kip en is vrijwel vetvrij.

De prijs per kilo verschilt aanzienlijk tussen aanbieders. Scharrelkip, biologische kip of kip van langzaam groeiende rassen (zoals Beter Leven 3-sterren of Label Rouge) zijn duurder vanwege de productie-eisen. Verder telt de verpakking mee: gemarineerde kipfilet of voorgesneden reepjes zijn doorgaans duurder dan een grote zak hele filets. Bekijk de actuele prijzen hierboven voor de precieze verschillen.

Let bij het kopen op de kleur (lichtroze, niet grauw), de structuur (vast en niet waterig) en de herkomst. Goede kipfilet heeft geen vrijgekomen vocht in de verpakking. Bij online slagers is de bestelhoeveelheid vaak groter (1–2 kg per pak), wat de prijs per kilo gunstig kan beïnvloeden.

Lees ook

BBQ Planner

Plan een complete BBQ rondom kipfilet

Bepaal portie per persoon, stel een menu samen, vergelijk de totaalprijs.

→

Veelgestelde vragen over kipfilet

Wat kost kipfilet per kilo?▾

Bij de 13 online slagers die we volgen kost kipfilet in oktober 2026 gemiddeld € 29,41 per kilo (standaard), € 25,90 (scharrel), € 34,21 (biologisch) en € 84,25 (label rouge). Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijs per aanbieder.

Waar kun je kipfilet online kopen?▾

Verschillende Nederlandse online slagers verkopen kipfilet, waaronder BBQuality, Butchery, Het Vleescentrum, Internetslagerij en LeJean. Op MeatCode vergelijk je meerdere keren per week 35 producten van 13 aanbieders. Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijzen per aanbieder.