Sommige winkellinks zijn affiliate. Geen extra kosten.Hoe werkt dat?

Kipfilet prijzen per kg vergeleken

In oktober 2026 ligt de gemiddelde prijs voor kipfilet bij de 13 online slagers die we volgen op € 29,41 per kilo (standaard), € 25,90 (scharrel), € 34,21 (biologisch) en € 84,25 (label rouge). MeatCode vergelijkt meerdere keren per week 35 producten van 13 Nederlandse online slagers.

Kiloprijzen binnen deze selectie € 8,49–€ 192,00/kg13 aanbieders25 productenLaatst bijgewerkt: 3 oktober 2026

Laagste prijs per kg per winkel

Laagste prijs per kg voor kipfilet per winkel, van alle producten op voorraad die we volgen. Bijgewerkt per winkel.
WinkelLaagste €/kgBijgewerkt
MeatForMore€ 8,49/kg3 oktober 2026
Het Vleescentrum€ 11,68/kg3 oktober 2026
Mastermeat€ 13,22/kg3 oktober 2026
Internetslagerij€ 13,50/kg3 oktober 2026
BBQuality€ 13,75/kg3 oktober 2026
InAMood€ 15,00/kg3 oktober 2026
The Meatlovers€ 15,19/kg3 oktober 2026
Beef en Steak€ 15,44/kg3 oktober 2026
Aalvink€ 15,99/kg3 oktober 2026
LeJean€ 17,12/kg3 oktober 2026
The Meat Boys€ 21,11/kg3 oktober 2026
Butchery€ 31,75/kg2 oktober 2026
Grutto€ 42,35/kg3 oktober 2026
Filter:

Gemiddeld per kilo: standaard € 29,41·scharrel € 25,90·biologisch € 34,21·label rouge € 84,25

24 producten · laagste €/kg eerst

Verse klasse A kipfilet - (per kg)

Verse klasse A kipfilet - (per kg)

meatformore.nlKipkipfilet

Laagste getoonde kiloprijs

Binnen de huidige selectie op MeatCode

€ 8,49/kg
Productprijs: € 8,49

1000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Kipfilet
3 opties

Kipfilet

hetvleescentrum.nlKipkipfilet
€ 11,68–€ 12,56/kg
Productprijs: € 3,14–€ 11,69

250-1000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Kipfilet - 500 gram

Kipfilet - 500 gram

mastermeat.nlKipkipfilet
€ 13,22/kg
Productprijs: € 6,61

500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Kipfilet blokjes gekruid

Kipfilet blokjes gekruid

internetslagerij.nlSpecialiteitkipfilet
€ 13,50/kg
Productprijs: € 6,75

500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Kipfiletreepjes gegaard
2 opties

Kipfiletreepjes gegaard

bbquality.nlKipkipfilet
€ 13,75/kg
Productprijs: € 2,75–€ 12,50

200g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Kipfilet

Kipfilet

internetslagerij.nlSpecialiteitkipfilet
€ 14,00/kg
Productprijs: € 3,50

250g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Kipfilet blokjes
3 opties

Kipfilet blokjes

hetvleescentrum.nlKipkipfilet
€ 14,29–€ 14,58/kg
Productprijs: € 3,59–€ 14,29

250-1000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Kipfilet blokjes - 250 gram

Kipfilet blokjes - 250 gram

mastermeat.nlKipkipfilet
€ 14,92/kg
Productprijs: € 3,73

250g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Nederlandse Kipfilet

Nederlandse Kipfilet

inamood.nlKipkipfilet
€ 15,00/kg
Productprijs: € 7,50

500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Geroosterde Kipfilet

Geroosterde Kipfilet

themeatlovers.nlKipkipfilet
€ 15,19/kg
Productprijs: € 15,19

1000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Kipfilet (Basic Premium)
2 opties

Kipfilet (Basic Premium)

beefensteak.nlKipkipfilet
€ 15,44/kg
Productprijs: € 10,81–€ 12,35

700-800g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Kipfilet

Kipfilet

aalvink.nlKipkipfilet
€ 15,99/kg
Productprijs: € 15,99

1000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Kipfiletlapje 5 stuks

Kipfiletlapje 5 stuks

aalvink.nlSpecialiteitkipfilet
€ 17,00/kg
Productprijs: € 8,50

500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Maiskipfilet
3 opties

Maiskipfilet

lejean.nlKipkipfilet
€ 17,12–€ 17,30/kg
Productprijs: € 6,85–€ 8,65

400-500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Kipfilet | Hoeve Hoen

Kipfilet | Hoeve Hoen

inamood.nlKipkipfilet
€ 20,00/kg
Productprijs: € 10,00

500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Kipfilet – Tante Door

Kipfilet – Tante Door

themeatboys.nlKipkipfilet
€ 21,11/kg
Productprijs: € 9,50

450g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Kipfiletblokjes
2 opties

Kipfiletblokjes

bbquality.nlKipkipfilet
€ 21,40/kg
Productprijs: € 5,35

250g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Kipfilet
2 opties

Kipfilet

bbquality.nlKipkipfilet
€ 24,00/kg
Productprijs: € 6,00

250g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Gerookte kipfilet

Gerookte kipfilet

internetslagerij.nlWildkipfilet
€ 24,87/kg
Productprijs: € 9,95

400g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Gildehoen Kipfilet
3 opties

Gildehoen Kipfilet

beefensteak.nlKipkipfilet
€ 28,87–€ 28,98/kg
Productprijs: € 11,59–€ 14,49

400-500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Kipfilet gegaard
2 opties

Kipfilet gegaard

bbquality.nlKipkipfilet
€ 32,50/kg
Productprijs: € 3,25

100g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Kipfilets met vel

Kipfilets met vel

grutto.comKipkipfilet
€ 42,35/kg
Productprijs: € 7,20

170g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Kipfilet

Kipfilet

grutto.comKipkipfilet
€ 43,44/kg
Productprijs: € 6,95

160g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Kipfilet Polderhoen
2 opties

Kipfilet Polderhoen

butchery.nlKipkipfilet
€ 85,05–€ 85,83/kg
Productprijs: € 13,99–€ 15,99

150-200g

Bijgewerkt: 2-10-2026

Over kipfilet

Kipfilet is verreweg de meestverkochte kipsoort in Nederland: mager, snel klaar en veelzijdig. De filet komt uit het borststuk van de kip en is vrijwel vetvrij.

De prijs per kilo verschilt aanzienlijk tussen aanbieders. Scharrelkip, biologische kip of kip van langzaam groeiende rassen (zoals Beter Leven 3-sterren of Label Rouge) zijn duurder vanwege de productie-eisen. Verder telt de verpakking mee: gemarineerde kipfilet of voorgesneden reepjes zijn doorgaans duurder dan een grote zak hele filets. Bekijk de actuele prijzen hierboven voor de precieze verschillen.

Let bij het kopen op de kleur (lichtroze, niet grauw), de structuur (vast en niet waterig) en de herkomst. Goede kipfilet heeft geen vrijgekomen vocht in de verpakking. Bij online slagers is de bestelhoeveelheid vaak groter (1–2 kg per pak), wat de prijs per kilo gunstig kan beïnvloeden.

Lees ook

BBQ Planner

Plan een complete BBQ rondom kipfilet

Bepaal portie per persoon, stel een menu samen, vergelijk de totaalprijs.

→

Veelgestelde vragen over kipfilet

Wat kost kipfilet per kilo?▾

Bij de 13 online slagers die we volgen kost kipfilet in oktober 2026 gemiddeld € 29,41 per kilo (standaard), € 25,90 (scharrel), € 34,21 (biologisch) en € 84,25 (label rouge). Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijs per aanbieder.

Waar kun je kipfilet online kopen?▾

Verschillende Nederlandse online slagers verkopen kipfilet, waaronder BBQuality, Butchery, Het Vleescentrum, Internetslagerij en LeJean. Op MeatCode vergelijk je meerdere keren per week 35 producten van 13 aanbieders. Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijzen per aanbieder.