Sommige winkellinks zijn affiliate. Geen extra kosten.Hoe werkt dat?

Picanha prijzen per kg vergeleken

In oktober 2026 ligt de gemiddelde prijs voor picanha bij de 13 online slagers die we volgen op € 42,20 per kilo (standaard), € 147,61 (wagyu) en € 57,21 (black angus). MeatCode vergelijkt meerdere keren per week 64 producten van 13 Nederlandse online slagers.

Kiloprijzen binnen deze selectie € 33,74–€ 105,87/kg5 aanbieders21 productenLaatst bijgewerkt: 3 oktober 2026

Laagste prijs per kg per winkel

Laagste prijs per kg voor picanha per winkel, van alle producten op voorraad die we volgen. Bijgewerkt per winkel.
WinkelLaagste €/kgBijgewerkt
MeatForMore€ 21,99/kg3 oktober 2026
InAMood€ 22,00/kg3 oktober 2026
BBQuality€ 29,50/kg3 oktober 2026
Internetslagerij€ 31,36/kg3 oktober 2026
Aalvink€ 33,50/kg3 oktober 2026
LeJean€ 33,74/kg3 oktober 2026
The Meat Boys€ 35,29/kg3 oktober 2026
Het Vleescentrum€ 35,97/kg3 oktober 2026
Beef en Steak€ 37,63/kg3 oktober 2026
Mastermeat€ 38,78/kg3 oktober 2026
Grutto€ 39,90/kg3 oktober 2026
The Meatlovers€ 43,06/kg3 oktober 2026
Butchery€ 51,35/kg2 oktober 2026
Filter:

Gemiddeld per kilo: standaard € 42,20·wagyu € 147,61·black angus € 57,21

21 producten · laagste €/kg eerst

Picanha Angus Grasgevoerd Greenlea
16 opties

Picanha Angus Grasgevoerd Greenlea

lejean.nlRundvleespicanha

Laagste getoonde kiloprijs

Binnen de huidige selectie op MeatCode

€ 33,74–€ 36,81/kg
Productprijs: € 26,99–€ 91,79

800-2600g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha | High quality grain-fed | Black Angus | Uruguay

Picanha | High quality grain-fed | Black Angus | Uruguay

themeatboys.nlRundvleespicanha
€ 37,47/kg
Productprijs: € 59,95

1600g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Angus picanha Ierland
5 opties

Angus picanha Ierland

bbquality.nlRundvleespicanha
€ 42,50/kg
Productprijs: € 55,25–€ 72,25

1300-1700g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Angus picanha Schotland
2 opties

Angus picanha Schotland

bbquality.nlRundvleespicanha
€ 45,00/kg
Productprijs: € 67,50–€ 72,00

1500-1600g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Angus picanha La Finca Uruguay
4 opties

Angus picanha La Finca Uruguay

bbquality.nlRundvleespicanha
€ 48,50/kg
Productprijs: € 77,60–€ 92,15

1600-1900g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha Black Angus Nieuw Zeeland
7 opties

Picanha Black Angus Nieuw Zeeland

butchery.nlRundvleespicanha
€ 51,51–€ 52,37/kg
Productprijs: € 54,99–€ 84,99

1000-1700g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Angus picanha Canada
6 opties

Angus picanha Canada

bbquality.nlRundvleespicanha
€ 52,95/kg
Productprijs: € 68,84–€ 100,61

1300-1900g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha Uruguay Angus
6 opties

Picanha Uruguay Angus

themeatlovers.nlRundvleespicanha
€ 53,10–€ 53,80/kg
Productprijs: € 50,99–€ 76,99

950-1450g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha Argentinië Brangus
6 opties

Picanha Argentinië Brangus

themeatlovers.nlRundvleespicanha
€ 53,59–€ 54,73/kg
Productprijs: € 51,99–€ 77,99

950-1450g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha Steak Uruguay Angus
2 opties

Picanha Steak Uruguay Angus

themeatlovers.nlRundvleespicanha
€ 53,96–€ 54,95/kg
Productprijs: € 10,99–€ 13,49

200-250g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha Steak Argentinië Brangus
2 opties

Picanha Steak Argentinië Brangus

themeatlovers.nlRundvleespicanha
€ 53,96–€ 54,95/kg
Productprijs: € 10,99–€ 13,49

200-250g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Black Angus picanha El Rancho Uruguay
6 opties

Black Angus picanha El Rancho Uruguay

bbquality.nlRundvleespicanha
€ 54,50/kg
Productprijs: € 65,40–€ 92,65

1200-1700g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha Australië Black Angus
6 opties

Picanha Australië Black Angus

themeatlovers.nlRundvleespicanha
€ 56,20–€ 57,36/kg
Productprijs: € 54,49–€ 81,49

950-1450g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha Steak Australië Black Angus
2 opties

Picanha Steak Australië Black Angus

themeatlovers.nlRundvleespicanha
€ 59,96–€ 60,95/kg
Productprijs: € 12,19–€ 14,99

200-250g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha Black Angus Argentinie
3 opties

Picanha Black Angus Argentinie

butchery.nlRundvleespicanha
€ 61,81–€ 62,21/kg
Productprijs: € 83,99–€ 101,99

1300-1700g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Picanha Black Angus Uruguay
2 opties

Picanha Black Angus Uruguay

butchery.nlRundvleespicanha
€ 61,81–€ 61,93/kg
Productprijs: € 95,99–€ 101,99

1500-1700g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Angus picanha steak
2 opties

Angus picanha steak

bbquality.nlRundvleespicanha
€ 62,50/kg
Productprijs: € 12,50

200g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha Portugal Angus
4 opties

Picanha Portugal Angus

themeatlovers.nlRundvleespicanha
€ 64,82–€ 65,59/kg
Productprijs: € 74,99–€ 93,99

1150-1450g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha Steak Portugal Angus

Picanha Steak Portugal Angus

themeatlovers.nlRundvleespicanha
€ 67,96/kg
Productprijs: € 16,99

250g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha Black Angus USDA prime
9 opties

Picanha Black Angus USDA prime

butchery.nlRundvleespicanha
€ 82,28–€ 84,69/kg
Productprijs: € 71,99–€ 143,99

800-1800g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Picanha Angus Wagyu USA BMS 5+
7 opties

Picanha Angus Wagyu USA BMS 5+

butchery.nlRundvleespicanha
€ 103,22–€ 105,87/kg
Productprijs: € 89,99–€ 159,99

800-1600g

Bijgewerkt: 2-10-2026

Over picanha

Picanha is afkomstig uit het staartstuk van het rund: een driehoekige snit met een dikke vetkap aan één kant. Iconisch in de Braziliaanse churrasco en de laatste jaren razend populair op Nederlandse barbecues. De vetkap zorgt voor extra smaak en mals vlees tijdens het garen.

Prijs per kilo voor picanha varieert sterk. Premium varianten zoals Black Angus, Uruguayaans grasgevoerd of dry-aged liggen duidelijk hoger dan standaard picanha. Wagyu picanha is de duurste variant. Bekijk de actuele prijzen hierboven voor de huidige kiloprijs per kwaliteit.

Bij het kiezen let je op de dikte van de vetkap (1–2 cm is ideaal), de marmering en de vorm. Een goede picanha is duidelijk driehoekig met een gelijkmatige vetlaag. Snijd het stuk niet te vroeg aan; de vetkap bakt knapperig op de barbecue. Webshops verkopen picanha als heel stuk (1–2 kg) of in steaks (200–300 g per stuk).

Lees ook

Ook interessant

BBQ Planner

Plan een complete BBQ rondom picanha

Bepaal portie per persoon, stel een menu samen, vergelijk de totaalprijs.

→

Veelgestelde vragen over picanha

Wat kost picanha per kilo?▾

Bij de 13 online slagers die we volgen kost picanha in oktober 2026 gemiddeld € 42,20 per kilo (standaard), € 147,61 (wagyu) en € 57,21 (black angus). Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijs per aanbieder.

Waar kun je picanha online kopen?▾

Verschillende Nederlandse online slagers verkopen picanha, waaronder BBQuality, The Meatlovers, InAMood, Butchery en Beef en Steak. Op MeatCode vergelijk je meerdere keren per week 64 producten van 13 aanbieders. Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijzen per aanbieder.

Hoe bereid je picanha?▾

Klassiek wordt picanha aan een spies geregen op de barbecue (churrasco-stijl), met de vetkap naar buiten. Ook geschikt als heel stuk indirect garen tot kerntemperatuur 54–56 °C, daarna scherp aanbraden. Snijd dwars op de nerf in dunne plakken.

Wat is het verschil tussen picanha en rumsteak?▾

Picanha en rumsteak komen allebei uit het staartstuk van het rund, maar het is niet dezelfde snit. Picanha is specifiek het driehoekige topdeel mét de karakteristieke vetkap. Rumsteak (of "staartstuk") is een breder begrip voor het hele staartstuk zonder de vetkap, vaak uitgesneden tot losse steaks. Picanha smaakt rijker door de vetkap; rumsteak is magerder en steviger van textuur.