Sommige winkellinks zijn affiliate. Geen extra kosten.Hoe werkt dat?

Picanha prijzen per kg vergeleken

In oktober 2026 ligt de gemiddelde prijs voor picanha bij de 13 online slagers die we volgen op € 42,20 per kilo (standaard), € 147,61 (wagyu) en € 57,21 (black angus). MeatCode vergelijkt meerdere keren per week 64 producten van 13 Nederlandse online slagers.

Kiloprijzen binnen deze selectie € 21,99–€ 72,77/kg13 aanbieders30 productenLaatst bijgewerkt: 3 oktober 2026

Laagste prijs per kg per winkel

Laagste prijs per kg voor picanha per winkel, van alle producten op voorraad die we volgen. Bijgewerkt per winkel.
WinkelLaagste €/kgBijgewerkt
MeatForMore€ 21,99/kg3 oktober 2026
InAMood€ 22,00/kg3 oktober 2026
BBQuality€ 29,50/kg3 oktober 2026
Internetslagerij€ 31,36/kg3 oktober 2026
Aalvink€ 33,50/kg3 oktober 2026
LeJean€ 33,74/kg3 oktober 2026
The Meat Boys€ 35,29/kg3 oktober 2026
Het Vleescentrum€ 35,97/kg3 oktober 2026
Beef en Steak€ 37,63/kg3 oktober 2026
Mastermeat€ 38,78/kg3 oktober 2026
Grutto€ 39,90/kg3 oktober 2026
The Meatlovers€ 43,06/kg3 oktober 2026
Butchery€ 51,35/kg2 oktober 2026
Filter:

Gemiddeld per kilo: standaard € 42,20·wagyu € 147,61·black angus € 57,21

24 producten · laagste €/kg eerst

Picanha vers (per kilo)
4 opties

Picanha vers (per kilo)

meatformore.nlRundvleespicanha

Laagste getoonde kiloprijs

Binnen de huidige selectie op MeatCode

€ 21,99–€ 25,00/kg
Productprijs: € 21,99–€ 233,99

1000-10000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha | kalf | rosé
3 opties

Picanha | kalf | rosé

inamood.nlSpecialiteitpicanha
€ 22,00/kg
Productprijs: € 23,10–€ 27,50

1000-1300g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha | Heifer Gold
5 opties

Picanha | Heifer Gold

inamood.nlRundvleespicanha
€ 27,00/kg
Productprijs: € 49,95–€ 60,75

1800-2300g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Kalfspicanha
6 opties

Kalfspicanha

bbquality.nlKalfsvleespicanha
€ 29,50/kg
Productprijs: € 23,60–€ 38,35

800-1300g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Staartstuk-picanha
8 opties

Staartstuk-picanha

internetslagerij.nlSpecialiteitpicanha
€ 31,36–€ 34,61/kg
Productprijs: € 20,80–€ 69,00

601-2200g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha steak

Picanha steak

aalvink.nlRundvleespicanha
€ 33,50/kg
Productprijs: € 33,50

1000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha
2 opties

Picanha

aalvink.nlRundvleespicanha
€ 34,99–€ 35,05/kg
Productprijs: € 34,99–€ 52,58

1000-1500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha | Grasgevoerd

Picanha | Grasgevoerd

inamood.nlRundvleespicanha
€ 35,00/kg
Productprijs: € 47,25

1300-1400g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha | Grasgevoerd rundvlees | Zuid-Amerika
4 opties

Picanha | Grasgevoerd rundvlees | Zuid-Amerika

themeatboys.nlRundvleespicanha
€ 35,29–€ 35,43/kg
Productprijs: € 46,00–€ 67,25

1300-1900g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Hele runder picanha (ca.1.8 kg)

Hele runder picanha (ca.1.8 kg)

hetvleescentrum.nlRundvleespicanha
€ 35,97/kg
Productprijs: € 64,75

1800g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha staartstuk
3 opties

Picanha staartstuk

hetvleescentrum.nlRundvleespicanha
€ 35,98–€ 36,33/kg
Productprijs: € 17,99–€ 54,49

500-1500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ierse Picanha Steak

Ierse Picanha Steak

beefensteak.nlRundvleespicanha
€ 37,63/kg
Productprijs: € 11,29

300g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ierse Picanha
7 opties

Ierse Picanha

beefensteak.nlRundvleespicanha
€ 37,78–€ 38,36/kg
Productprijs: € 52,89–€ 80,49

1400-2100g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha graangevoerd Uruguay
11 opties

Picanha graangevoerd Uruguay

lejean.nlRundvleespicanha
€ 38,56–€ 40,00/kg
Productprijs: € 53,99–€ 109,19

1400-2730g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha Steak - 2 x 180 gram

Picanha Steak - 2 x 180 gram

mastermeat.nlRundvleespicanha
€ 38,78/kg
Productprijs: € 13,96

360g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha

Picanha

grutto.comRundvleespicanha
€ 39,90/kg
Productprijs: € 19,95

500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha Tierno
8 opties

Picanha Tierno

bbquality.nlRundvleespicanha
€ 40,00/kg
Productprijs: € 48,00–€ 88,00

1200-2200g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha | UMI | Graangevoerd
5 opties

Picanha | UMI | Graangevoerd

inamood.nlSpecialiteitpicanha
€ 42,00/kg
Productprijs: € 81,90–€ 98,70

1900-2400g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha Heel Namibië
4 opties

Picanha Heel Namibië

themeatlovers.nlRundvleespicanha
€ 43,06–€ 43,62/kg
Productprijs: € 23,99–€ 40,99

550-950g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha Argentinië  Grasgevoerd
13 opties

Picanha Argentinië Grasgevoerd

lejean.nlRundvleespicanha
€ 44,81–€ 46,68/kg
Productprijs: € 43,69–€ 89,65

975-1975g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha | Argentinië | Graangevoerd
6 opties

Picanha | Argentinië | Graangevoerd

inamood.nlRundvleespicanha
€ 48,00/kg
Productprijs: € 84,00–€ 117,60

1700-2500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Uruguayaans Grain-Fed Picanha
9 opties

Uruguayaans Grain-Fed Picanha

beefensteak.nlRundvleespicanha
€ 49,42–€ 49,47/kg
Productprijs: € 74,19–€ 118,69

1500-2400g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Bizon picanha Canada
8 opties

Bizon picanha Canada

bbquality.nlRundvleespicanha
€ 50,00/kg
Productprijs: € 55,00–€ 95,00

1100-1900g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Picanha Blonde Aquitaine
2 opties

Picanha Blonde Aquitaine

butchery.nlRundvleespicanha
€ 51,35–€ 51,42/kg
Productprijs: € 89,99–€ 94,99

1700-1900g

Bijgewerkt: 2-10-2026

Over picanha

Picanha is afkomstig uit het staartstuk van het rund: een driehoekige snit met een dikke vetkap aan één kant. Iconisch in de Braziliaanse churrasco en de laatste jaren razend populair op Nederlandse barbecues. De vetkap zorgt voor extra smaak en mals vlees tijdens het garen.

Prijs per kilo voor picanha varieert sterk. Premium varianten zoals Black Angus, Uruguayaans grasgevoerd of dry-aged liggen duidelijk hoger dan standaard picanha. Wagyu picanha is de duurste variant. Bekijk de actuele prijzen hierboven voor de huidige kiloprijs per kwaliteit.

Bij het kiezen let je op de dikte van de vetkap (1–2 cm is ideaal), de marmering en de vorm. Een goede picanha is duidelijk driehoekig met een gelijkmatige vetlaag. Snijd het stuk niet te vroeg aan; de vetkap bakt knapperig op de barbecue. Webshops verkopen picanha als heel stuk (1–2 kg) of in steaks (200–300 g per stuk).

Lees ook

Ook interessant

BBQ Planner

Plan een complete BBQ rondom picanha

Bepaal portie per persoon, stel een menu samen, vergelijk de totaalprijs.

→

Veelgestelde vragen over picanha

Wat kost picanha per kilo?▾

Bij de 13 online slagers die we volgen kost picanha in oktober 2026 gemiddeld € 42,20 per kilo (standaard), € 147,61 (wagyu) en € 57,21 (black angus). Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijs per aanbieder.

Waar kun je picanha online kopen?▾

Verschillende Nederlandse online slagers verkopen picanha, waaronder BBQuality, The Meatlovers, InAMood, Butchery en Beef en Steak. Op MeatCode vergelijk je meerdere keren per week 64 producten van 13 aanbieders. Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijzen per aanbieder.

Hoe bereid je picanha?▾

Klassiek wordt picanha aan een spies geregen op de barbecue (churrasco-stijl), met de vetkap naar buiten. Ook geschikt als heel stuk indirect garen tot kerntemperatuur 54–56 °C, daarna scherp aanbraden. Snijd dwars op de nerf in dunne plakken.

Wat is het verschil tussen picanha en rumsteak?▾

Picanha en rumsteak komen allebei uit het staartstuk van het rund, maar het is niet dezelfde snit. Picanha is specifiek het driehoekige topdeel mét de karakteristieke vetkap. Rumsteak (of "staartstuk") is een breder begrip voor het hele staartstuk zonder de vetkap, vaak uitgesneden tot losse steaks. Picanha smaakt rijker door de vetkap; rumsteak is magerder en steviger van textuur.