Sommige winkellinks zijn affiliate. Geen extra kosten.Hoe werkt dat?

Ribeye prijzen per kg vergeleken

In oktober 2026 ligt de gemiddelde prijs voor ribeye bij de 13 online slagers die we volgen op € 57,34 per kilo (standaard), € 205,91 (wagyu), € 85,91 (black angus) en € 85,13 (dry-aged). MeatCode vergelijkt meerdere keren per week 94 producten van 13 Nederlandse online slagers.

Kiloprijzen binnen deze selectie € 53,89–€ 154,71/kg6 aanbieders27 productenLaatst bijgewerkt: 3 oktober 2026

Laagste prijs per kg per winkel

Laagste prijs per kg voor ribeye per winkel, van alle producten op voorraad die we volgen. Bijgewerkt per winkel.
WinkelLaagste €/kgBijgewerkt
MeatForMore€ 22,99/kg3 oktober 2026
BBQuality€ 27,50/kg3 oktober 2026
The Meat Boys€ 32,95/kg3 oktober 2026
Internetslagerij€ 33,33/kg3 oktober 2026
InAMood€ 34,50/kg3 oktober 2026
Het Vleescentrum€ 35,93/kg3 oktober 2026
Beef en Steak€ 40,50/kg3 oktober 2026
The Meatlovers€ 41,62/kg3 oktober 2026
Mastermeat€ 42,50/kg3 oktober 2026
Aalvink€ 42,99/kg3 oktober 2026
LeJean€ 53,89/kg3 oktober 2026
Butchery€ 62,70/kg2 oktober 2026
Grutto€ 75,80/kg3 oktober 2026
Filter:

Gemiddeld per kilo: standaard € 57,34·wagyu € 205,91·black angus € 85,91·dry-aged € 85,13

24 producten · laagste €/kg eerst

Ribeye Steak Angus Grasgevoerd
7 opties

Ribeye Steak Angus Grasgevoerd

lejean.nlRundvleesribeye

Laagste getoonde kiloprijs

Binnen de huidige selectie op MeatCode

€ 53,89–€ 54,49/kg
Productprijs: € 14,55–€ 21,25

270-390g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye | High quality grain-fed | Black Angus | Uruguay

Ribeye | High quality grain-fed | Black Angus | Uruguay

themeatboys.nlRundvleesribeye
€ 59,09/kg
Productprijs: € 130,00

2200g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye Heel Uruguay Angus Gras
4 opties

Ribeye Heel Uruguay Angus Gras

themeatlovers.nlRundvleesribeye
€ 64,00–€ 65,26/kg
Productprijs: € 123,99–€ 159,99

1900-2500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye Black Angus Nieuw Zeeland
2 opties

Ribeye Black Angus Nieuw Zeeland

butchery.nlRundvleesribeye
€ 66,88–€ 67,18/kg
Productprijs: € 15,99–€ 17,59

225-275g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Ribeye | Uruguay | Angus | Graangevoerd

Ribeye | Uruguay | Angus | Graangevoerd

inamood.nlSpecialiteitribeye
€ 69,00/kg
Productprijs: € 51,75

700-800g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye Stuk Black Angus VERS
3 opties

Ribeye Stuk Black Angus VERS

lejean.nlRundvleesribeye
€ 69,99–€ 70,00/kg
Productprijs: € 69,99–€ 209,99

1000-3000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Gekruide ribeye rollade Black Angus Uruguay
6 opties

Gekruide ribeye rollade Black Angus Uruguay

butchery.nlRundvleesribeye
€ 72,25–€ 73,32/kg
Productprijs: € 76,99–€ 111,99

1000-1600g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Ribeye Steak Black Angus Australië
6 opties

Ribeye Steak Black Angus Australië

lejean.nlRundvleesribeye
€ 73,87–€ 75,56/kg
Productprijs: € 16,99–€ 32,49

230-430g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Ribeye Uruguay Angus
2 opties

Ribeye Uruguay Angus

themeatlovers.nlRundvleesribeye
€ 80,94–€ 81,04/kg
Productprijs: € 76,99–€ 84,99

950-1050g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye aan het stuk Black Angus Argentinie
4 opties

Ribeye aan het stuk Black Angus Argentinie

butchery.nlRundvleesribeye
€ 81,70–€ 84,20/kg
Productprijs: € 79,99–€ 191,99

900-2400g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Ribeye Argentinië Brangus
2 opties

Ribeye Argentinië Brangus

themeatlovers.nlRundvleesribeye
€ 81,90–€ 82,09/kg
Productprijs: € 77,99–€ 85,99

950-1050g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Black Angus ribeye El Rancho Uruguay
3 opties

Black Angus ribeye El Rancho Uruguay

bbquality.nlRundvleesribeye
€ 82,50–€ 82,51/kg
Productprijs: € 28,88–€ 41,25

350-500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Angus ribeye Australië
5 opties

Angus ribeye Australië

bbquality.nlRundvleesribeye
€ 82,50–€ 82,51/kg
Productprijs: € 24,75–€ 41,25

300-500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye aan het stuk Black Angus Uruguay
2 opties

Ribeye aan het stuk Black Angus Uruguay

butchery.nlRundvleesribeye
€ 82,96–€ 83,19/kg
Productprijs: € 103,99–€ 111,99

1200-1400g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Ribeye Black Angus Uruguay
2 opties

Ribeye Black Angus Uruguay

butchery.nlRundvleesribeye
€ 83,61–€ 83,99/kg
Productprijs: € 19,99–€ 21,99

225-275g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Ribeye Black Angus Argentinie
2 opties

Ribeye Black Angus Argentinie

butchery.nlRundvleesribeye
€ 83,99–€ 84,46/kg
Productprijs: € 17,99–€ 19,99

200-250g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Ribeye Steak Argentinië Brangus
3 opties

Ribeye Steak Argentinië Brangus

themeatlovers.nlRundvleesribeye
€ 88,76–€ 89,95/kg
Productprijs: € 17,99–€ 26,75

200-300g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye Steak Uruguay Angus
2 opties

Ribeye Steak Uruguay Angus

themeatlovers.nlRundvleesribeye
€ 91,96–€ 93,30/kg
Productprijs: € 22,99–€ 27,99

250-300g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye Steak Black Angus PRIME USA
6 opties

Ribeye Steak Black Angus PRIME USA

lejean.nlRundvleesribeye
€ 92,19–€ 93,22/kg
Productprijs: € 24,89–€ 34,49

270-370g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye Spanje Angus
2 opties

Ribeye Spanje Angus

themeatlovers.nlRundvleesribeye
€ 92,37–€ 92,62/kg
Productprijs: € 87,99–€ 96,99

950-1050g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye Australië Black Angus
2 opties

Ribeye Australië Black Angus

themeatlovers.nlRundvleesribeye
€ 94,28–€ 94,73/kg
Productprijs: € 89,99–€ 98,99

950-1050g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye Steak Australië Black Angus
2 opties

Ribeye Steak Australië Black Angus

themeatlovers.nlRundvleesribeye
€ 100,63–€ 100,76/kg
Productprijs: € 25,19–€ 30,19

250-300g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye Portugal Angus

Ribeye Portugal Angus

themeatlovers.nlRundvleesribeye
€ 101,04/kg
Productprijs: € 95,99

950g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye aan het stuk Black Angus USDA prime

Ribeye aan het stuk Black Angus USDA prime

butchery.nlRundvleesribeye
€ 102,43/kg
Productprijs: € 209,99

2000-2100g

Bijgewerkt: 2-10-2026

Over ribeye

Ribeye is een van de meest populaire steaks in Nederland. De snit komt uit het ribstuk van het rund en herken je aan het kenmerkende vetoog in het midden, dat de steak zijn naam geeft. Het vet smelt tijdens het garen en zorgt voor een rijke, malse smaak.

Prijzen voor ribeye lopen flink uiteen. De goedkopere stukken zijn vaak van standaard rundvlees, terwijl premium varianten zoals Black Angus, dry-aged of Wagyu een stuk prijziger zijn. Ook de snit speelt mee: een ribeye on the bone weegt meer en is gewoonlijk goedkoper per kilo dan een uitgesneden ribeye steak.

Let bij het kopen van ribeye op de marmering (het patroon van witte vetstrepen door het vlees), de dikte van de snit (3 cm geeft het beste resultaat op de barbecue) en de herkomst. Goede ribeye is helderrood met romig wit vet, niet bruin of grauw. Webshops vermelden meestal het ras en de rijpingsmethode bij premium snits.

Lees ook

Ook interessant

BBQ Planner

Plan een complete BBQ rondom ribeye

Bepaal portie per persoon, stel een menu samen, vergelijk de totaalprijs.

→

Veelgestelde vragen over ribeye

Wat kost ribeye per kilo?▾

Bij de 13 online slagers die we volgen kost ribeye in oktober 2026 gemiddeld € 57,34 per kilo (standaard), € 205,91 (wagyu), € 85,91 (black angus) en € 85,13 (dry-aged). Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijs per aanbieder.

Waar kun je ribeye online kopen?▾

Verschillende Nederlandse online slagers verkopen ribeye, waaronder The Meatlovers, Butchery, BBQuality, InAMood en Beef en Steak. Op MeatCode vergelijk je meerdere keren per week 94 producten van 13 aanbieders. Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijzen per aanbieder.

Wat is het verschil tussen ribeye en entrecote?▾

Ribeye en entrecote komen uit hetzelfde deel van het rund, maar verschillen in snit. Ribeye heeft het volledige vetoog en de bovenliggende vetlaag en is daardoor malser en vetter. Entrecote is een uitgesneden, magerder stuk uit dezelfde rib. De smaak is vergelijkbaar; ribeye geeft een rijker mondgevoel.