Sommige winkellinks zijn affiliate. Geen extra kosten.Hoe werkt dat?

Ribeye prijzen per kg vergeleken

In oktober 2026 ligt de gemiddelde prijs voor ribeye bij de 13 online slagers die we volgen op € 57,34 per kilo (standaard), € 205,91 (wagyu), € 85,91 (black angus) en € 85,13 (dry-aged). MeatCode vergelijkt meerdere keren per week 94 producten van 13 Nederlandse online slagers.

Kiloprijzen binnen deze selectie € 22,99–€ 119,97/kg13 aanbieders41 productenLaatst bijgewerkt: 3 oktober 2026

Laagste prijs per kg per winkel

Laagste prijs per kg voor ribeye per winkel, van alle producten op voorraad die we volgen. Bijgewerkt per winkel.
WinkelLaagste €/kgBijgewerkt
MeatForMore€ 22,99/kg3 oktober 2026
BBQuality€ 27,50/kg3 oktober 2026
The Meat Boys€ 32,95/kg3 oktober 2026
Internetslagerij€ 33,33/kg3 oktober 2026
InAMood€ 34,50/kg3 oktober 2026
Het Vleescentrum€ 35,93/kg3 oktober 2026
Beef en Steak€ 40,50/kg3 oktober 2026
The Meatlovers€ 41,62/kg3 oktober 2026
Mastermeat€ 42,50/kg3 oktober 2026
Aalvink€ 42,99/kg3 oktober 2026
LeJean€ 53,89/kg3 oktober 2026
Butchery€ 62,70/kg2 oktober 2026
Grutto€ 75,80/kg3 oktober 2026
Filter:

Gemiddeld per kilo: standaard € 57,34·wagyu € 205,91·black angus € 85,91·dry-aged € 85,13

24 producten · laagste €/kg eerst

Ribeye
4 opties

Ribeye

meatformore.nlRundvleesribeye

Laagste getoonde kiloprijs

Binnen de huidige selectie op MeatCode

€ 22,99–€ 25,99/kg
Productprijs: € 25,99–€ 229,90

1000-10000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Duroc ribeye
6 opties

Duroc ribeye

bbquality.nlRundvleesribeye
€ 27,50–€ 27,51/kg
Productprijs: € 9,63–€ 22,00

350-800g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye | Grasgevoerd rundvlees | Brazilië
4 opties

Ribeye | Grasgevoerd rundvlees | Brazilië

themeatboys.nlRundvleesribeye
€ 32,95–€ 32,98/kg
Productprijs: € 72,50–€ 92,35

2200-2800g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye Hereford heel
3 opties

Ribeye Hereford heel

internetslagerij.nlRundvleesribeye
€ 33,33–€ 33,50/kg
Productprijs: € 16,75–€ 50,00

500-1500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye Hereford steak
4 opties

Ribeye Hereford steak

internetslagerij.nlRundvleesribeye
€ 33,71–€ 33,80/kg
Productprijs: € 6,75–€ 13,50

200-400g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye | aan ’t stuk | Iers | Grasgevoerd

Ribeye | aan ’t stuk | Iers | Grasgevoerd

inamood.nlRundvleesribeye
€ 34,50/kg
Productprijs: € 36,23

1000-1100g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye
5 opties

Ribeye

hetvleescentrum.nlRundvleesribeye
€ 35,93–€ 38,45/kg
Productprijs: € 7,69–€ 53,89

200-1500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Hele Rib-eye (ca 2.5 kg)

Hele Rib-eye (ca 2.5 kg)

hetvleescentrum.nlSpecialiteitribeye
€ 36,00/kg
Productprijs: € 89,99

2500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Kalfsribeye
5 opties

Kalfsribeye

bbquality.nlKalfsvleesribeye
€ 40,00/kg
Productprijs: € 10,00–€ 18,00

250-450g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye steak (Basic Premium)

Ribeye steak (Basic Premium)

beefensteak.nlRundvleesribeye
€ 40,50/kg
Productprijs: € 7,29

180g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye Heel Brazilië
9 opties

Ribeye Heel Brazilië

themeatlovers.nlRundvleesribeye
€ 41,62–€ 42,43/kg
Productprijs: € 64,99–€ 98,99

1550-2350g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye - 300 gram

Ribeye - 300 gram

mastermeat.nlRundvleesribeye
€ 42,50/kg
Productprijs: € 12,75

300g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye

Ribeye

aalvink.nlRundvleesribeye
€ 42,99/kg
Productprijs: € 42,99

1000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Kalfsribeye rosé heel
2 opties

Kalfsribeye rosé heel

internetslagerij.nlRundvleesribeye
€ 45,00–€ 45,50/kg
Productprijs: € 22,75–€ 45,00

500-1000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Kalfsribeye rosé
2 opties

Kalfsribeye rosé

internetslagerij.nlRundvleesribeye
€ 45,00/kg
Productprijs: € 9,00–€ 11,25

200-250g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye
9 opties

Ribeye

bbquality.nlRundvleesribeye
€ 47,50–€ 47,51/kg
Productprijs: € 14,25–€ 42,75

300-900g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye | Premium grasgevoerd rundvlees | Argentinië
2 opties

Ribeye | Premium grasgevoerd rundvlees | Argentinië

themeatboys.nlRundvleesribeye
€ 47,50/kg
Productprijs: € 104,50–€ 114,00

2200-2400g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye Steak Brazilië Gras
2 opties

Ribeye Steak Brazilië Gras

themeatlovers.nlRundvleesribeye
€ 48,76–€ 49,95/kg
Productprijs: € 9,99–€ 12,19

200-250g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Wildrundvlees ribeye
2 opties

Wildrundvlees ribeye

bbquality.nlRundvleesribeye
€ 49,23/kg
Productprijs: € 16,00

325g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye steak | Grasgevoerd

Ribeye steak | Grasgevoerd

inamood.nlRundvleesribeye
€ 49,49/kg
Productprijs: € 13,61

250-300g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Kalfs rib-eye steak (200 gram)

Kalfs rib-eye steak (200 gram)

hetvleescentrum.nlKalfsvleesribeye
€ 49,95/kg
Productprijs: € 9,99

200g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Kalfs Ribeye Nederland

Kalfs Ribeye Nederland

themeatlovers.nlRundvleesribeye
€ 52,45/kg
Productprijs: € 10,49

200g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye | aan ’t stuk | Uruguay
2 opties

Ribeye | aan ’t stuk | Uruguay

inamood.nlRundvleesribeye
€ 57,00/kg
Productprijs: € 48,45–€ 54,15

800-1000g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye steak Uruguay
7 opties

Ribeye steak Uruguay

lejean.nlRundvleesribeye
€ 61,52–€ 62,79/kg
Productprijs: € 14,15–€ 24,49

230-390g

Bijgewerkt: 3-10-2026

Over ribeye

Ribeye is een van de meest populaire steaks in Nederland. De snit komt uit het ribstuk van het rund en herken je aan het kenmerkende vetoog in het midden, dat de steak zijn naam geeft. Het vet smelt tijdens het garen en zorgt voor een rijke, malse smaak.

Prijzen voor ribeye lopen flink uiteen. De goedkopere stukken zijn vaak van standaard rundvlees, terwijl premium varianten zoals Black Angus, dry-aged of Wagyu een stuk prijziger zijn. Ook de snit speelt mee: een ribeye on the bone weegt meer en is gewoonlijk goedkoper per kilo dan een uitgesneden ribeye steak.

Let bij het kopen van ribeye op de marmering (het patroon van witte vetstrepen door het vlees), de dikte van de snit (3 cm geeft het beste resultaat op de barbecue) en de herkomst. Goede ribeye is helderrood met romig wit vet, niet bruin of grauw. Webshops vermelden meestal het ras en de rijpingsmethode bij premium snits.

Lees ook

Ook interessant

BBQ Planner

Plan een complete BBQ rondom ribeye

Bepaal portie per persoon, stel een menu samen, vergelijk de totaalprijs.

→

Veelgestelde vragen over ribeye

Wat kost ribeye per kilo?▾

Bij de 13 online slagers die we volgen kost ribeye in oktober 2026 gemiddeld € 57,34 per kilo (standaard), € 205,91 (wagyu), € 85,91 (black angus) en € 85,13 (dry-aged). Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijs per aanbieder.

Waar kun je ribeye online kopen?▾

Verschillende Nederlandse online slagers verkopen ribeye, waaronder The Meatlovers, Butchery, BBQuality, InAMood en Beef en Steak. Op MeatCode vergelijk je meerdere keren per week 94 producten van 13 aanbieders. Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijzen per aanbieder.

Wat is het verschil tussen ribeye en entrecote?▾

Ribeye en entrecote komen uit hetzelfde deel van het rund, maar verschillen in snit. Ribeye heeft het volledige vetoog en de bovenliggende vetlaag en is daardoor malser en vetter. Entrecote is een uitgesneden, magerder stuk uit dezelfde rib. De smaak is vergelijkbaar; ribeye geeft een rijker mondgevoel.