Sommige winkellinks zijn affiliate. Geen extra kosten.Hoe werkt dat?

Ribeye prijzen per kg vergeleken

In oktober 2026 ligt de gemiddelde prijs voor ribeye bij de 13 online slagers die we volgen op € 57,34 per kilo (standaard), € 205,91 (wagyu), € 85,91 (black angus) en € 85,13 (dry-aged). MeatCode vergelijkt meerdere keren per week 94 producten van 13 Nederlandse online slagers.

Kiloprijzen binnen deze selectie € 137,12–€ 304,45/kg7 aanbieders19 productenLaatst bijgewerkt: 3 oktober 2026

Laagste prijs per kg per winkel

Laagste prijs per kg voor ribeye per winkel, van alle producten op voorraad die we volgen. Bijgewerkt per winkel.
WinkelLaagste €/kgBijgewerkt
MeatForMore€ 22,99/kg3 oktober 2026
BBQuality€ 27,50/kg3 oktober 2026
The Meat Boys€ 32,95/kg3 oktober 2026
Internetslagerij€ 33,33/kg3 oktober 2026
InAMood€ 34,50/kg3 oktober 2026
Het Vleescentrum€ 35,93/kg3 oktober 2026
Beef en Steak€ 40,50/kg3 oktober 2026
The Meatlovers€ 41,62/kg3 oktober 2026
Mastermeat€ 42,50/kg3 oktober 2026
Aalvink€ 42,99/kg3 oktober 2026
LeJean€ 53,89/kg3 oktober 2026
Butchery€ 62,70/kg2 oktober 2026
Grutto€ 75,80/kg3 oktober 2026
Filter:

Gemiddeld per kilo: standaard € 57,34·wagyu € 205,91·black angus € 85,91·dry-aged € 85,13

19 producten · laagste €/kg eerst

Wagyu Ribeye  BMS 4-5
10 opties

Wagyu Ribeye BMS 4-5

lejean.nlRundvleesribeye

Laagste getoonde kiloprijs

Binnen de huidige selectie op MeatCode

€ 137,12–€ 137,86/kg
Productprijs: € 35,65–€ 48,25

260-350g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye Uruguay Wagyu
4 opties

Ribeye Uruguay Wagyu

themeatlovers.nlRundvleesribeye
€ 139,23–€ 139,99/kg
Productprijs: € 132,99–€ 361,99

950-2600g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye Steak Uruguay Wagyu
2 opties

Ribeye Steak Uruguay Wagyu

themeatlovers.nlRundvleesribeye
€ 143,96–€ 144,95/kg
Productprijs: € 28,99–€ 35,99

200-250g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye Heel Kagoshima Wagyu A5+ (BMS12)
6 opties

Ribeye Heel Kagoshima Wagyu A5+ (BMS12)

themeatlovers.nlRundvleesribeye
€ 145,00/kg
Productprijs: € 289,99–€ 362,49

2000-2500g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye Steak Australië Wagyu (BMS 6/7)

Ribeye Steak Australië Wagyu (BMS 6/7)

themeatlovers.nlRundvleesribeye
€ 149,97/kg
Productprijs: € 44,99

300g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye Angus Wagyu USA BMS 5+
7 opties

Ribeye Angus Wagyu USA BMS 5+

butchery.nlRundvleesribeye
€ 152,28–€ 154,71/kg
Productprijs: € 40,69–€ 62,89

250-425g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Wagyu Ribeye

Wagyu Ribeye

grutto.comRundvleesribeye
€ 159,80/kg
Productprijs: € 39,95

250g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye steak | Iers Wagyu
3 opties

Ribeye steak | Iers Wagyu

inamood.nlSpecialiteitribeye
€ 165,01–€ 165,02/kg
Productprijs: € 45,38–€ 61,88

250-400g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Wagyu Ribeye  BMS 8+
8 opties

Wagyu Ribeye BMS 8+

lejean.nlRundvleesribeye
€ 170,83–€ 171,83/kg
Productprijs: € 39,29–€ 51,55

230-300g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Ribeye Australisch Wagyu BMS 8+
7 opties

Ribeye Australisch Wagyu BMS 8+

butchery.nlRundvleesribeye
€ 179,04–€ 209,09/kg
Productprijs: € 54,99–€ 84,99

250-425g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Wagyu A5 Ribeye Steak

Wagyu A5 Ribeye Steak

beefensteak.nlRundvleesribeye
€ 212,20/kg
Productprijs: € 95,49

450g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye Steak Kagoshima Wagyu A5+ (BMS12)
16 opties

Ribeye Steak Kagoshima Wagyu A5+ (BMS12)

themeatlovers.nlRundvleesribeye
€ 224,76–€ 227,18/kg
Productprijs: € 22,69–€ 56,19

100-250g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Wagyu ribeye A5 Japans (Full Blood)
9 opties

Wagyu ribeye A5 Japans (Full Blood)

bbquality.nlRundvleesribeye
€ 240,00/kg
Productprijs: € 74,88–€ 134,40

312-560g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye aan het stuk Australisch Wagyu BMS 8+
6 opties

Ribeye aan het stuk Australisch Wagyu BMS 8+

butchery.nlRundvleesribeye
€ 246,15–€ 249,59/kg
Productprijs: € 311,99–€ 479,99

1200-2000g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Ribeye Japans Wagyu A4 BMS 6+
12 opties

Ribeye Japans Wagyu A4 BMS 6+

butchery.nlRundvleesribeye
€ 263,11–€ 264,69/kg
Productprijs: € 72,79–€ 415,99

270-420g

Bijgewerkt: 2-10-2026
Ribeye Cap Steak Kagoshima Wagyu A5+ (BMS12)

Ribeye Cap Steak Kagoshima Wagyu A5+ (BMS12)

themeatlovers.nlRundvleesribeye
€ 289,42/kg
Productprijs: € 54,99

190g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Japanse Wagyu A5 Ribeye (10+)

Japanse Wagyu A5 Ribeye (10+)

beefensteak.nlRundvleesribeye
€ 291,96/kg
Productprijs: € 72,99

250g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye Japanse Wagyu A5 BMS12
7 opties

Ribeye Japanse Wagyu A5 BMS12

lejean.nlRundvleesribeye
€ 298,56–€ 298,71/kg
Productprijs: € 105,99–€ 138,89

355-465g

Bijgewerkt: 3-10-2026
Ribeye Japans Wagyu A5+ BMS 12
6 opties

Ribeye Japans Wagyu A5+ BMS 12

butchery.nlRundvleesribeye
€ 303,97–€ 304,45/kg
Productprijs: € 101,99–€ 382,49

330-380g

Bijgewerkt: 2-10-2026

Over ribeye

Ribeye is een van de meest populaire steaks in Nederland. De snit komt uit het ribstuk van het rund en herken je aan het kenmerkende vetoog in het midden, dat de steak zijn naam geeft. Het vet smelt tijdens het garen en zorgt voor een rijke, malse smaak.

Prijzen voor ribeye lopen flink uiteen. De goedkopere stukken zijn vaak van standaard rundvlees, terwijl premium varianten zoals Black Angus, dry-aged of Wagyu een stuk prijziger zijn. Ook de snit speelt mee: een ribeye on the bone weegt meer en is gewoonlijk goedkoper per kilo dan een uitgesneden ribeye steak.

Let bij het kopen van ribeye op de marmering (het patroon van witte vetstrepen door het vlees), de dikte van de snit (3 cm geeft het beste resultaat op de barbecue) en de herkomst. Goede ribeye is helderrood met romig wit vet, niet bruin of grauw. Webshops vermelden meestal het ras en de rijpingsmethode bij premium snits.

Lees ook

Ook interessant

BBQ Planner

Plan een complete BBQ rondom ribeye

Bepaal portie per persoon, stel een menu samen, vergelijk de totaalprijs.

→

Veelgestelde vragen over ribeye

Wat kost ribeye per kilo?▾

Bij de 13 online slagers die we volgen kost ribeye in oktober 2026 gemiddeld € 57,34 per kilo (standaard), € 205,91 (wagyu), € 85,91 (black angus) en € 85,13 (dry-aged). Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijs per aanbieder.

Waar kun je ribeye online kopen?▾

Verschillende Nederlandse online slagers verkopen ribeye, waaronder The Meatlovers, Butchery, BBQuality, InAMood en Beef en Steak. Op MeatCode vergelijk je meerdere keren per week 94 producten van 13 aanbieders. Bekijk de tabel hierboven voor de actuele kiloprijzen per aanbieder.

Wat is het verschil tussen ribeye en entrecote?▾

Ribeye en entrecote komen uit hetzelfde deel van het rund, maar verschillen in snit. Ribeye heeft het volledige vetoog en de bovenliggende vetlaag en is daardoor malser en vetter. Entrecote is een uitgesneden, magerder stuk uit dezelfde rib. De smaak is vergelijkbaar; ribeye geeft een rijker mondgevoel.