Some shop links are affiliate. No extra cost.How does that work?

Featured now

Our pick from what the butchers are featuring right now.

We check the deals several times a day.

ENTRECOTE HOLSTEIN DRY AGED

ENTRECOTE HOLSTEIN DRY AGED

internetslagerij.nlBeefentrecote
€ 63,20/kg
Product price: € 15,80

250g

Updated: 3-10-2026
Verse klasse A kipfilet - (per kg)

Verse klasse A kipfilet - (per kg)

meatformore.nlChickenkipfilet
€ 8,49/kg
Product price: € 8,49

1000g

Updated: 3-10-2026
Angus picanha steak
2 options

Angus picanha steak

bbquality.nlBeefpicanha
€ 62,50/kg
Product price: € 12,50

200g

Updated: 3-10-2026
Ribeye Simmentaler
7 options

Ribeye Simmentaler

butchery.nlBeefribeye
€ 66,09–€ 67,18/kg
Product price: € 14,95–€ 23,99

225-375g

Updated: 2-10-2026
Kippendijen - (per kg)

Kippendijen - (per kg)

meatformore.nlChickenkippendij
€ 8,49/kg
Product price: € 8,49

1000g

Updated: 3-10-2026
RIBEYE HOLSTEIN DRY AGED
2 options

RIBEYE HOLSTEIN DRY AGED

internetslagerij.nlBeefribeye
€ 81,33–€ 82,40/kg
Product price: € 20,60–€ 24,40

250-300g

Updated: 3-10-2026
Schweinehaxe Livar (rauw)
3 options

Schweinehaxe Livar (rauw)

butchery.nlSpecialty
€ 12,79–€ 12,92/kg
Product price: € 17,84–€ 23,99

1500-2000g

Updated: 2-10-2026
Picanha Tierno
8 options

Picanha Tierno

bbquality.nlBeefpicanha
€ 40,00/kg
Product price: € 48,00–€ 88,00

1200-2200g

Updated: 3-10-2026
Procureur (HEEL - 2,5 KG)

Procureur (HEEL - 2,5 KG)

meatformore.nlPorkprocureur
€ 7,60/kg
Product price: € 18,99

2500g

Updated: 3-10-2026
RIBEYE HEEL HOLSTEIN DRY AGED

RIBEYE HEEL HOLSTEIN DRY AGED

internetslagerij.nlBeefribeye
€ 77,20/kg
Product price: € 46,40

601g

Updated: 3-10-2026
Gepekelde partyham Livar (rauw)
6 options

Gepekelde partyham Livar (rauw)

butchery.nlSpecialty
€ 25,26–€ 26,17/kg
Product price: € 30,59–€ 59,99

1250-2500g

Updated: 2-10-2026
Bavette/maanvlees Tierno
14 options

Bavette/maanvlees Tierno

bbquality.nlBeefbavette
€ 40,00/kg
Product price: € 40,00–€ 92,00

1000-2300g

Updated: 3-10-2026
Côte de boeuf-Rib Roast XXL
2 options

Côte de boeuf-Rib Roast XXL

internetslagerij.nlBeefcôte-de-boeuf
€ 50,00–€ 52,00/kg
Product price: € 130,00–€ 250,00

2500-5000g

Updated: 3-10-2026
Ribeye
4 options

Ribeye

meatformore.nlBeefribeye
€ 22,99–€ 25,99/kg
Product price: € 25,99–€ 229,90

1000-10000g

Updated: 3-10-2026
Bavette rollade
11 options

Bavette rollade

bbquality.nlBeefbavette
€ 55,00/kg
Product price: € 27,50–€ 82,50

500-1500g

Updated: 3-10-2026
Ossenhaas Iers Vers
2 options

Ossenhaas Iers Vers

internetslagerij.nlBeefossenhaas
€ 70,00/kg
Product price: € 35,00–€ 70,00

500-1000g

Updated: 3-10-2026