NL
|
EN
Home
Products
Featured
My setup
BBQ Planner
Wishlist
NL
|
EN
Some shop links are affiliate. No extra cost.
Some links to shops earn us a commission. It costs you nothing extra.
How does that work?
Browse Products
Filters
2
Search
Category
All Categories
Beef
Chicken
Fish
Game
Lamb
Organic
Pork
Poultry
Processed
Specialty
Turkey
Veal
Meat Type
(40)
All Types
angus
bavette
biefstuk
braadworst
brisket
burger
chipolata
côte-de-boeuf
entrecote
flanksteak
flat-iron
garnalen
gehakt
hert
iberico
kalfsentrecote
kalfsgehakt
kalfshaas
kalfsmuis
kreeft
lamsbout
merguez
ossenhaas
picanha
ribeye
rookworst
rosbief
saucijs
schnitzel
spareribs
spek
stoofvlees
sukade
t-bone
tomahawk
tonijn
tournedos
wagyu
worst
zwezerik
Retailer
All Retailers
aalvink.nl
bbquality.nl
beefensteak.nl
butchery.nl
grutto.com
hetvleescentrum.nl
inamood.nl
internetslagerij.nl
lejean.nl
mastermeat.nl
meatformore.nl
themeatboys.nl
themeatlovers.nl
Sort By
Our choice
Recently Updated
Most below average
Price: Low to High
Price: High to Low
Price/kg: Low to High
Price/kg: High to Low
Name: A-Z
Name: Z-A
Include out of stock
Clear Filters
Filters
(2)
Category
All Categories
Beef
Chicken
Fish
Game
Lamb
Organic
Pork
Poultry
Processed
Specialty
Turkey
Veal
Meat Type
(40)
All Types
angus
bavette
biefstuk
braadworst
brisket
burger
chipolata
côte-de-boeuf
entrecote
flanksteak
flat-iron
garnalen
gehakt
hert
iberico
kalfsentrecote
kalfsgehakt
kalfshaas
kalfsmuis
kreeft
lamsbout
merguez
ossenhaas
picanha
ribeye
rookworst
rosbief
saucijs
schnitzel
spareribs
spek
stoofvlees
sukade
t-bone
tomahawk
tonijn
tournedos
wagyu
worst
zwezerik
Retailer
All Retailers
aalvink.nl
bbquality.nl
beefensteak.nl
butchery.nl
grutto.com
hetvleescentrum.nl
inamood.nl
internetslagerij.nl
lejean.nl
mastermeat.nl
meatformore.nl
themeatboys.nl
themeatlovers.nl
Sort By
Our choice
Recently Updated
Most below average
Price: Low to High
Price: High to Low
Price/kg: Low to High
Price/kg: High to Low
Name: A-Z
Name: Z-A
Include out of stock
Clear Filters
Apply
Showing 1-12 of 23 products
Prices per kg in this selection: € 30,25–€ 214,11/kg
Wagyu Burger
grutto.com
Beef
wagyu
€ 46,50/kg
Product price:
€ 13,95
300g
Tournedos
grutto.com
Beef
tournedos
€ 93,44/kg
Product price:
€ 14,95
160g
Entrecôte
grutto.com
Beef
entrecote
€ 55,80/kg
Product price:
€ 13,95
250g
Bavette
grutto.com
Beef
bavette
€ 39,90/kg
Product price:
€ 19,95
500g
Ribeye
grutto.com
Beef
ribeye
€ 75,80/kg
Product price:
€ 18,95
250g
Picanha
grutto.com
Beef
picanha
€ 39,90/kg
Product price:
€ 19,95
500g
Wagyu Steak
grutto.com
Beef
wagyu
€ 119,04/kg
Product price:
€ 30,95
260g
Wagyu Tournedos
grutto.com
Beef
tournedos
€ 214,11/kg
Product price:
€ 59,95
280g
Brisket
grutto.com
Beef
brisket
€ 30,25/kg
Product price:
€ 30,25
1000g
Wagyu Flat Iron Steak
grutto.com
Beef
wagyu
€ 129,75/kg
Product price:
€ 25,95
200g
Côte de Boeuf
grutto.com
Beef
côte-de-boeuf
€ 66,60/kg
Product price:
€ 49,95
750g
Flat Iron Steak
grutto.com
Beef
flat-iron
€ 64,75/kg
Product price:
€ 12,95
200g
Previous
1
2
Page 1 of 2
Next