NL
|
EN
Home
Products
Featured
My setup
BBQ Planner
Wishlist
NL
|
EN
Some shop links are affiliate. No extra cost.
Some links to shops earn us a commission. It costs you nothing extra.
How does that work?
Browse Products
Filters
2
Search
Category
All Categories
Beef
Chicken
Fish
Game
Lamb
Organic
Pork
Poultry
Processed
Specialty
Turkey
Veal
Meat Type
(17)
All Types
braadworst
burger
drumsticks
eend
fazant
gehakt
hele-kip
kalkoenfilet
karbonade
kipfilet
kippendij
kippenpoot
kipvleugels
parelhoen
schnitzel
spareribs
worst
Retailer
All Retailers
aalvink.nl
bbquality.nl
beefensteak.nl
butchery.nl
grutto.com
hetvleescentrum.nl
inamood.nl
internetslagerij.nl
lejean.nl
mastermeat.nl
meatformore.nl
themeatboys.nl
themeatlovers.nl
Sort By
Our choice
Recently Updated
Most below average
Price: Low to High
Price: High to Low
Price/kg: Low to High
Price/kg: High to Low
Name: A-Z
Name: Z-A
Include out of stock
Clear Filters
Filters
(2)
Category
All Categories
Beef
Chicken
Fish
Game
Lamb
Organic
Pork
Poultry
Processed
Specialty
Turkey
Veal
Meat Type
(17)
All Types
braadworst
burger
drumsticks
eend
fazant
gehakt
hele-kip
kalkoenfilet
karbonade
kipfilet
kippendij
kippenpoot
kipvleugels
parelhoen
schnitzel
spareribs
worst
Retailer
All Retailers
aalvink.nl
bbquality.nl
beefensteak.nl
butchery.nl
grutto.com
hetvleescentrum.nl
inamood.nl
internetslagerij.nl
lejean.nl
mastermeat.nl
meatformore.nl
themeatboys.nl
themeatlovers.nl
Sort By
Our choice
Recently Updated
Most below average
Price: Low to High
Price: High to Low
Price/kg: Low to High
Price/kg: High to Low
Name: A-Z
Name: Z-A
Include out of stock
Clear Filters
Apply
Showing 1-7 of 7 products
Prices per kg in this selection: € 14,44–€ 43,44/kg
Hele kip
grutto.com
Chicken
hele-kip
€ 17,97/kg
Product price:
€ 26,95
1500g
Kipfilets met vel
grutto.com
Chicken
kipfilet
€ 42,35/kg
Product price:
€ 7,20
170g
Kipfilet
grutto.com
Chicken
kipfilet
€ 43,44/kg
Product price:
€ 6,95
160g
Kip Borrelmix (kipvleugels)
grutto.com
Chicken
kipvleugels
€ 14,44/kg
Product price:
€ 5,20
360g
Kipkarbonade
grutto.com
Chicken
karbonade
€ 27,06/kg
Product price:
€ 9,20
340g
Kipdrumstick
grutto.com
Chicken
drumsticks
€ 17,88/kg
Product price:
€ 7,15
400g
Kip Borrelmix Gegaard (kipvleugels)
grutto.com
Chicken
kipvleugels
€ 27,64/kg
Product price:
€ 9,95
360g