NL
|
EN
Home
Products
Featured
My setup
BBQ Planner
Wishlist
NL
|
EN
Some shop links are affiliate. No extra cost.
Some links to shops earn us a commission. It costs you nothing extra.
How does that work?
Browse Products
Filters
2
Search
Category
All Categories
Beef
Chicken
Fish
Game
Lamb
Organic
Pork
Poultry
Processed
Specialty
Turkey
Veal
Meat Type
(24)
All Types
bacon
boston-butt
braadworst
buikspek
burger
entrecote
gehakt
iberico
karbonade
procureur
pulled-pork
ribeye
rookworst
saucijs
schnitzel
spareribs
spek
speklap
t-bone
tomahawk
varkensfilet
varkenshaas
varkensnek
worst
Retailer
All Retailers
aalvink.nl
bbquality.nl
beefensteak.nl
butchery.nl
grutto.com
hetvleescentrum.nl
inamood.nl
internetslagerij.nl
lejean.nl
mastermeat.nl
meatformore.nl
themeatboys.nl
themeatlovers.nl
Sort By
Our choice
Recently Updated
Most below average
Price: Low to High
Price: High to Low
Price/kg: Low to High
Price/kg: High to Low
Name: A-Z
Name: Z-A
Include out of stock
Clear Filters
Filters
(2)
Category
All Categories
Beef
Chicken
Fish
Game
Lamb
Organic
Pork
Poultry
Processed
Specialty
Turkey
Veal
Meat Type
(24)
All Types
bacon
boston-butt
braadworst
buikspek
burger
entrecote
gehakt
iberico
karbonade
procureur
pulled-pork
ribeye
rookworst
saucijs
schnitzel
spareribs
spek
speklap
t-bone
tomahawk
varkensfilet
varkenshaas
varkensnek
worst
Retailer
All Retailers
aalvink.nl
bbquality.nl
beefensteak.nl
butchery.nl
grutto.com
hetvleescentrum.nl
inamood.nl
internetslagerij.nl
lejean.nl
mastermeat.nl
meatformore.nl
themeatboys.nl
themeatlovers.nl
Sort By
Our choice
Recently Updated
Most below average
Price: Low to High
Price: High to Low
Price/kg: Low to High
Price/kg: High to Low
Name: A-Z
Name: Z-A
Include out of stock
Clear Filters
Apply
Showing 1-12 of 13 products
Prices per kg in this selection: € 9,50–€ 16,50/kg
Speklap
aalvink.nl
Pork
speklap
€ 12,50/kg
Product price:
€ 12,50
1000g
Schouder karbonade
aalvink.nl
Pork
karbonade
€ 9,75/kg
Product price:
€ 9,75
1000g
5 options
Adds lowest priced option
Buikspek
aalvink.nl
Pork
buikspek
€ 12,50/kg
Product price:
€ 12,50–€ 37,50
1000-3000g
4 options
Adds lowest priced option
Boston Butt
aalvink.nl
Pork
boston-butt
€ 9,50/kg
Product price:
€ 28,50–€ 42,75
3000-4500g
Boerenkarbonade
aalvink.nl
Pork
karbonade
€ 10,99/kg
Product price:
€ 10,99
1000g
Buik spareribs, wide cut
aalvink.nl
Pork
spareribs
€ 12,50/kg
Product price:
€ 12,50
1000g
Schnitzels
aalvink.nl
Pork
schnitzel
€ 11,99/kg
Product price:
€ 11,99
1000g
Varkenshaas
aalvink.nl
Pork
varkenshaas
€ 16,50/kg
Product price:
€ 16,50
1000g
Rib/haas karbonade
aalvink.nl
Pork
karbonade
€ 11,99/kg
Product price:
€ 11,99
1000g
4 options
Adds lowest priced option
Varkensnek z/b
aalvink.nl
Pork
varkensnek
€ 11,99/kg
Product price:
€ 11,99–€ 29,98
1000-2500g
Spareribs
aalvink.nl
Pork
spareribs
€ 13,99/kg
Product price:
€ 13,99
1000g
Spareribs gekruid
aalvink.nl
Pork
spareribs
€ 13,99/kg
Product price:
€ 13,99
1000g
Previous
1
2
Page 1 of 2
Next