NL
|
EN
Home
Products
Featured
My setup
BBQ Planner
Wishlist
NL
|
EN
Some shop links are affiliate. No extra cost.
Some links to shops earn us a commission. It costs you nothing extra.
How does that work?
Browse Products
Filters
2
Search
Category
All Categories
Beef
Chicken
Fish
Game
Lamb
Organic
Pork
Poultry
Processed
Specialty
Turkey
Veal
Meat Type
(24)
All Types
bacon
boston-butt
braadworst
buikspek
burger
entrecote
gehakt
iberico
karbonade
procureur
pulled-pork
ribeye
rookworst
saucijs
schnitzel
spareribs
spek
speklap
t-bone
tomahawk
varkensfilet
varkenshaas
varkensnek
worst
Retailer
All Retailers
aalvink.nl
bbquality.nl
beefensteak.nl
butchery.nl
grutto.com
hetvleescentrum.nl
inamood.nl
internetslagerij.nl
lejean.nl
mastermeat.nl
meatformore.nl
themeatboys.nl
themeatlovers.nl
Sort By
Our choice
Recently Updated
Most below average
Price: Low to High
Price: High to Low
Price/kg: Low to High
Price/kg: High to Low
Name: A-Z
Name: Z-A
Include out of stock
Clear Filters
Filters
(2)
Category
All Categories
Beef
Chicken
Fish
Game
Lamb
Organic
Pork
Poultry
Processed
Specialty
Turkey
Veal
Meat Type
(24)
All Types
bacon
boston-butt
braadworst
buikspek
burger
entrecote
gehakt
iberico
karbonade
procureur
pulled-pork
ribeye
rookworst
saucijs
schnitzel
spareribs
spek
speklap
t-bone
tomahawk
varkensfilet
varkenshaas
varkensnek
worst
Retailer
All Retailers
aalvink.nl
bbquality.nl
beefensteak.nl
butchery.nl
grutto.com
hetvleescentrum.nl
inamood.nl
internetslagerij.nl
lejean.nl
mastermeat.nl
meatformore.nl
themeatboys.nl
themeatlovers.nl
Sort By
Our choice
Recently Updated
Most below average
Price: Low to High
Price: High to Low
Price/kg: Low to High
Price/kg: High to Low
Name: A-Z
Name: Z-A
Include out of stock
Clear Filters
Apply
Showing 1-4 of 4 products
Prices per kg in this selection: € 22,63–€ 28,13/kg
Speklap
grutto.com
Pork
speklap
€ 26,50/kg
Product price:
€ 7,95
300g
Ribkarbonade
grutto.com
Pork
karbonade
€ 22,63/kg
Product price:
€ 9,05
400g
Varkenskarbonade
grutto.com
Pork
karbonade
€ 25,63/kg
Product price:
€ 10,25
400g
Schnitzel
grutto.com
Pork
schnitzel
€ 28,13/kg
Product price:
€ 6,75
240g