NL
|
EN
Home
Products
Featured
My setup
BBQ Planner
Wishlist
NL
|
EN
Some shop links are affiliate. No extra cost.
Some links to shops earn us a commission. It costs you nothing extra.
How does that work?
Browse Products
Filters
2
Search
Category
All Categories
Beef
Chicken
Fish
Game
Lamb
Organic
Pork
Poultry
Processed
Specialty
Turkey
Veal
Meat Type
(14)
All Types
biefstuk
burger
kalfsentrecote
kalfsgehakt
kalfshaas
kalfskotelet
kalfsmuis
picanha
ribeye
schnitzel
spareribs
t-bone
worst
zwezerik
Retailer
All Retailers
aalvink.nl
bbquality.nl
beefensteak.nl
butchery.nl
grutto.com
hetvleescentrum.nl
inamood.nl
internetslagerij.nl
lejean.nl
mastermeat.nl
meatformore.nl
themeatboys.nl
themeatlovers.nl
Sort By
Our choice
Recently Updated
Most below average
Price: Low to High
Price: High to Low
Price/kg: Low to High
Price/kg: High to Low
Name: A-Z
Name: Z-A
Include out of stock
Clear Filters
Filters
(2)
Category
All Categories
Beef
Chicken
Fish
Game
Lamb
Organic
Pork
Poultry
Processed
Specialty
Turkey
Veal
Meat Type
(14)
All Types
biefstuk
burger
kalfsentrecote
kalfsgehakt
kalfshaas
kalfskotelet
kalfsmuis
picanha
ribeye
schnitzel
spareribs
t-bone
worst
zwezerik
Retailer
All Retailers
aalvink.nl
bbquality.nl
beefensteak.nl
butchery.nl
grutto.com
hetvleescentrum.nl
inamood.nl
internetslagerij.nl
lejean.nl
mastermeat.nl
meatformore.nl
themeatboys.nl
themeatlovers.nl
Sort By
Our choice
Recently Updated
Most below average
Price: Low to High
Price: High to Low
Price/kg: Low to High
Price/kg: High to Low
Name: A-Z
Name: Z-A
Include out of stock
Clear Filters
Apply
Showing 1-5 of 5 products
Prices per kg in this selection: € 44,95–€ 61,20/kg
Kalfsentrecôte (200 gram)
hetvleescentrum.nl
Veal
kalfsentrecote
€ 44,95/kg
Product price:
€ 8,99
200g
Kalfshaas steak (150 gram)
hetvleescentrum.nl
Veal
kalfshaas
€ 49,93/kg
Product price:
€ 7,49
150g
Kalfsschnitzel
hetvleescentrum.nl
Veal
schnitzel
€ 61,20/kg
Product price:
€ 9,18
150g
Kalfs rib-eye steak (200 gram)
hetvleescentrum.nl
Veal
ribeye
€ 49,95/kg
Product price:
€ 9,99
200g
Kalfskoteletten
hetvleescentrum.nl
Veal
kalfskotelet
€ 8,29