NL
|
EN
Home
Products
Featured
My setup
BBQ Planner
Wishlist
NL
|
EN
Some shop links are affiliate. No extra cost.
Some links to shops earn us a commission. It costs you nothing extra.
How does that work?
Browse Products
Filters
1
Search
Category
All Categories
Beef
Chicken
Fish
Game
Lamb
Organic
Pork
Poultry
Processed
Specialty
Turkey
Veal
Meat Type
All Types
angus
bacon
bavette
biefstuk
boston-butt
braadworst
brisket
buikspek
burger
calamari
chipolata
coquilles
côte-de-boeuf
dorade
drumsticks
eend
entrecote
fazant
flanksteak
flat-iron
forel
gans
garnalen
gehakt
hele-kip
hert
iberico
kabeljauw
kalfsentrecote
kalfsgehakt
kalfshaas
kalfskotelet
kalfsmuis
kalkoenfilet
kalkoenpoot
karbonade
kipfilet
kippendij
kippenpoot
kipvleugels
konijn
kreeft
lamsbout
lamsgehakt
lamskotelet
lamsrack
lamsschenkel
langoustine
merguez
ossenhaas
parelhoen
picanha
procureur
pulled-pork
ribeye
rookworst
rosbief
saucijs
schnitzel
spareribs
spek
speklap
stoofvlees
sukade
t-bone
tomahawk
tonijn
tournedos
varkensfilet
varkenshaas
varkensnek
wagyu
worst
zalm
zeebaars
zwezerik
Retailer
All Retailers
aalvink.nl
bbquality.nl
beefensteak.nl
butchery.nl
grutto.com
hetvleescentrum.nl
inamood.nl
internetslagerij.nl
lejean.nl
mastermeat.nl
meatformore.nl
themeatboys.nl
themeatlovers.nl
Sort By
Our choice
Recently Updated
Most below average
Price: Low to High
Price: High to Low
Price/kg: Low to High
Price/kg: High to Low
Name: A-Z
Name: Z-A
Include out of stock
Clear Filters
Filters
(1)
Category
All Categories
Beef
Chicken
Fish
Game
Lamb
Organic
Pork
Poultry
Processed
Specialty
Turkey
Veal
Meat Type
All Types
angus
bacon
bavette
biefstuk
boston-butt
braadworst
brisket
buikspek
burger
calamari
chipolata
coquilles
côte-de-boeuf
dorade
drumsticks
eend
entrecote
fazant
flanksteak
flat-iron
forel
gans
garnalen
gehakt
hele-kip
hert
iberico
kabeljauw
kalfsentrecote
kalfsgehakt
kalfshaas
kalfskotelet
kalfsmuis
kalkoenfilet
kalkoenpoot
karbonade
kipfilet
kippendij
kippenpoot
kipvleugels
konijn
kreeft
lamsbout
lamsgehakt
lamskotelet
lamsrack
lamsschenkel
langoustine
merguez
ossenhaas
parelhoen
picanha
procureur
pulled-pork
ribeye
rookworst
rosbief
saucijs
schnitzel
spareribs
spek
speklap
stoofvlees
sukade
t-bone
tomahawk
tonijn
tournedos
varkensfilet
varkenshaas
varkensnek
wagyu
worst
zalm
zeebaars
zwezerik
Retailer
All Retailers
aalvink.nl
bbquality.nl
beefensteak.nl
butchery.nl
grutto.com
hetvleescentrum.nl
inamood.nl
internetslagerij.nl
lejean.nl
mastermeat.nl
meatformore.nl
themeatboys.nl
themeatlovers.nl
Sort By
Our choice
Recently Updated
Most below average
Price: Low to High
Price: High to Low
Price/kg: Low to High
Price/kg: High to Low
Name: A-Z
Name: Z-A
Include out of stock
Clear Filters
Apply
Showing 1-12 of 16 products
Prices per kg in this selection: € 3,99–€ 27,64/kg
5 options
Adds lowest priced option
Kippenvleugels - gemarineerd
meatformore.nl
Chicken
kipvleugels
€ 3,99–€ 4,99/kg
Product price:
€ 4,99–€ 39,90
1000-10000g
4 options
Adds lowest priced option
Kippenvleugels - naturel
meatformore.nl
Chicken
kipvleugels
€ 4,75–€ 5,49/kg
Product price:
€ 5,49–€ 47,49
1000-10000g
4 options
Adds lowest priced option
Kippenvleugels
bbquality.nl
Chicken
kipvleugels
€ 9,50/kg
Product price:
€ 5,70–€ 10,45
600-1100g
Kippenvleugels naturel
internetslagerij.nl
Specialty
kipvleugels
€ 7,50/kg
Product price:
€ 3,75
500g
Scharrelkip Middenstuk (platte vleugel)
lejean.nl
Chicken
kipvleugels
€ 11,18/kg
Product price:
€ 5,59
500g
2 options
Adds lowest priced option
Gildehoen Kippenvleugels
beefensteak.nl
Chicken
kipvleugels
€ 12,53–€ 12,58/kg
Product price:
€ 6,29–€ 6,89
500-550g
Chicken Wings BBQ Style
themeatlovers.nl
Chicken
kipvleugels
€ 12,99/kg
Product price:
€ 12,99
1000g
2 options
Adds lowest priced option
Gekruide dikke kippenvleugel Scharrel
butchery.nl
Chicken
kipvleugels
€ 13,98/kg
Product price:
€ 6,99
500g
Kip Borrelmix (kipvleugels)
grutto.com
Chicken
kipvleugels
€ 14,44/kg
Product price:
€ 5,20
360g
Scharrel Kipvleugels Nederland
themeatlovers.nl
Chicken
kipvleugels
€ 16,98/kg
Product price:
€ 8,49
500g
Kip Borrelmix Gegaard (kipvleugels)
grutto.com
Chicken
kipvleugels
€ 27,64/kg
Product price:
€ 9,95
360g
Platte kippenvleugel Scharrel
butchery.nl
Chicken
kipvleugels
€ 4,99
Previous
1
2
Page 1 of 2
Next